fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Kripto Paralarda Düşüş Yaşanıyor

Anasayfa
Teknoloji Kripto Paralarda Düşüş Yaşanıyor

Kripto paralarda son dönemde yaşanan düşüş internet dünyasında fazlası ile tartışılmaya devam ediyor. Kullanıcıların yaptıkları kripto para aramalarında olduğu ortaya çıkarken, Bitcoin ve Ethereum aramalarının en fazla azalma gösteren kelimeler olduğu ortaya çıkmıştı.

Yapılan araştırmalar ve raporlar sonucunda ortaya çıkan sonuca göre kripto paraların değer kaybetmesi ve hükümetler tarafından alınan önlemlerin daha fazla arttırılması dolayısı ile yatırımların daha fazla azalmaya başladığı, ABD ve İngiltere gibi ülkelerden gelen yatırımlarda ise artışlar olduğu ortaya çıktı.

Bitcoin Düştü

Bitcoin ise geçtiğimiz günlerde 9.000 dolar seviyesine düşmesi ile birlikte yatırımcılarını korkuttu. Yatırımcıların başta küçük ölçekli olmak üzere yatırımlarını devam ettirdiği kripto paraların en fazla dikkat çeken tarafı ise genel olarak kripto paralara olan ilginin altcoinlere yönelmesi yönünde. Ethereum’a gelen ilginin son dönemde Bitcoin’e gelen ilgiyi geçmese dahi yakın gelecekte Ethereum’un Bitcoin’e oranla daha fazla kazandırmasının ihtimal dahilinde olduğu bilinmekte. Bitcoin ile Ethereum arasındaki rekabetin günden güne gelişmesi ise kripto paraların gelecek seviyesini belirleyen etkenlerden birisi.

Henüz 26 yaşındayım. 10 yılı aşkın süredir teknoloji üzerine yoğun ilgi duyuyorum ve Adnan Menderes Üniversitesi gazetecilik bölümü mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR