fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Kripto Para Borsası Binance Rekor Kırdı

Anasayfa
İnternet Kripto Para Borsası Binance Rekor Kırdı

Kripto para borsası olarak tanınan Binance yeni rekoru kırdıklarını açıkladı. Dünyada kripto para borsaları arasında en fazla kullanılan site olarak tanınan ve sürekli olarak her saat başı binlerce kullanıcı kazanan platformun son dönemde hacklenmesinin ardından ciddi güvenlik sorunlarına rağmen yaptıkları açıklamalar ve aldıkları önlemler sayesinde tekrar güven kazandığı belli oldu.

Kullanıcıların güvenerek kayıt oldukları Binance borsasının bugün itibari ile toplamda 7.9 milyon toplam kullanıcı sayısına sahip olduğu açıklandı. Kullanıcı sayısının artışı ile birlikte ciddi oranda kar elde edecek olan şirket, kullanıcıların yaptıkları işlemler üzerinden elde ettikleri kar sayesinde borsa sitesini ayakta tutuyor.

Binance Rekor Kırmaya Devam Edecek

Binance’nin yeni dönemde kullanıcı sayısının 10 milyonu aşması tahmin ediliyor. 2018 yılı Aralık ayına kadar 2.1 milyon daha kullanıcının kaydının yapılması ile birlikte platform üzerinde 10 milyon kullanıcı sayısına sahip olunacak olduğu artık açık bir şekilde anlaşılabilir. Bugün itibari ile Binance günlük kazancını açıklamazken, aylık milyonlarca dolarlık net kar elde edildiği, bir takım sunucu harcamalarının ise en yüksek seviyede olduğu iddia ediliyor.

28 yaşında olan Rojda, uzun yıllardan beridir teknoloji hayatı ile iç içe yaşıyor.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR