Kapat

Korsanlar Game of Thrones Oyuncularının Telefon Numaralarını Yayınladılar!

Anasayfa
Eğlence Korsanlar Game of Thrones Oyuncularının Telefon Numaralarını Yayınladılar!
emilia-clarke-phone-number

HBO’yu hackleyip Game of Thrones dizisinin bazı bölümlerine ulaşan hackerlar, yayınladıkları son veri ile oyuncuların telefon numaralarını açığa çıkardılar.

HBO, hackerların radarında kalmaya devam ediyor. Ellerinde şirketin sistem bilgileri de dahil olmak üzere 1.5 terabaytlık veri bulunduğunu belirten korsanlar, Game of Thrones’un henüz yayınlanmamış iki bölümünü sızdırdılar. Şu ana kadar 3.4 GB’lık veri yayınlayan korsanlara karşı önlem alamayan HBO’nun daha fazla sızıntı olmasını önlemek için fidye ödeme hazırlığında olduğu söyleniyor.

game-of-thrones-7-sezon-senaryosu

Sızdırılan verilerde GoT’un bölümlerinden 5 tanesinin taslağı, HBO’ya ait veriler ve yönetici şifrelerinin de yer aldığı teknik bilgiler bulunuyor. Peter Dinklage, Lena Headey ve Emilia Clarke da dahil olmak üzere popüler bazı oyuncuların kişisel telefon numaraları, ev adresleri ve e-posta adresleri de sızdırılan bilgiler arasında.

HBO sözcüsü Jeff Cusson ise yaşananlarla ilgili şunları söylüyor: İncelemelerimiz sonucu e-posta sistemimizin ele geçirildiğine inanmamıza sebep olan bir durum yok.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 5 1 1 0 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR