Korsan Film İzlemek, Sizi Yakabilir! - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Korsan Film İzlemek, Sizi Yakabilir!

Anasayfa
Teknoloji Korsan Film İzlemek, Sizi Yakabilir!
korsan-film-izlemek-sizi-yakabilir

Son zamanlarda yapılan açıklamalara göre internet üzerinden korsan film izlemek size sinema biletine para vermenin faydasından çok zararı olacak!

Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, internet üzerinden yasak olmasına karşın korsan film izleyenleri etkisi altına alacak yeni bir düzenleme, çalışma yapacaklarını bildirdi. “Bir sanat eserini korsan, yasa dışı yollarla kullanıyorsanız meslek birliğiyle sizin internetinizi yavaşlatmaktan, internet erişiminizi kesmeye kadar bir dizi tedbir öngörülüyor” dedi.

Bakan Avcı, konuşmasına şöyle devam etti:
“Bir eserin internet üzerinden korsan paylaşıma açıldığı bilgisi ulaştığı anda biz bunu takibe alıyoruz. Nasıl mı Alıyoruz? Bir merkez kuruyoruz, yasa taslağımızda bu var, Dijital Hak ihaleleriyle Mücadele Merkezi oluyor buranın adı. Yani sanatçıların dijital ortamlardaki haklarını korumak üzere bir merkez kuruyoruz ve bu merkezin başında bir savcı olacak ve hemen müdahale edebilecek.” diyerek sözlerini böylece bitirdi.

Bunu okuduktan sonra hala internet üzerinden korsan film izliyorsanız ve bir korsan film yayıncısı olup yayınlıyorsanız, cidden cesursunuz ki evinizde, iş yerinizdeki internet bağlantınızın kesilmesine göz yumuyorsunuz. 🙂

Bakan Avcı’nın söyledikleri sadece filmler içindi. Daha birkaç ay önce dizi siteleri kapatıldı ve tekrar açıldı. “Aynı şeyler dizi sektörü için olacak mı acaba?” diyerek merakta etmiyor değiliz.

1 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR