Home / Eğlence / Korcan Cinemre, Bu Sefer de Nihat Hatipoğlu’nu Trolledi!

Korcan Cinemre, Bu Sefer de Nihat Hatipoğlu’nu Trolledi!

Kendini yarışma fritözü olarak adlandıran, canlı yayınlanan yarışmaları trollemesiyle ünlenen Korcan Cinemre, Ramazan aylarının vazgeçilmez yorumcularından Nihat Hatipoğlu’nu da unutmadı.

Korcan Cinemre ismini daha önce muhakkak duymuşsunuzdur. Bu kardeşimizin asıl ismi Koray Cinemre. Evet şaşırmanız gayet doğal. Çünkü daha önce hiçbir yerde asıl ismini duymamış olabilirsiniz. En popüler trollemesi 2015 yılının sonlarına doğru Zuhal Topal’ın sunduğu evlendirme programına katılıp talip olduğu kızla eğlenceli diyaloglar kurmasıydı. Tabi en azından ona öyle geliyordu. Aradan uzunca bir süre geçtikten sonra ekranlara geri dönmek isteyen Cinemre, bu sefer ATV’nin bilindik yüzlerinden Nihat Hatipoğlu’na konuk oldu.

Soru sormak için söz alan ve kendisini Hikmet Kırgız olarak tanıtan Korcan Cinemre, Nihat Hatipoğlu’na “Toplu taşıma araçlarında yüksek sesle müzik dinlemek kul hakkına girer mi?” şeklinde bir soru sordu. Hatipoğlu da olaylardan bihaber olarak Cinemre’nin sorusunu “Başkalarına saygısızlıktır ve doğru bir şey değildir” şeklinde cevapladı.

Trollcünün kendisine ait YouTube kanalından yapılan paylaşımı verdiğimiz linkten ulaşabilirsiniz.

Ayrıca bizleri sosyal medyadan takip etmeyi unutmayın!

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

About Ercan Asilzade

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

Check Also

Webmaster’ların sık yaşadığı durumlar

Webmaster’lar onlar İnternet dünyasının gladyatörleri diyebiliriz. İnternet’te bir web sitesinin hayatta kalması ve para kazanır hale gelmesi oldukça …

2 comments

  1. Ekip görevlileri olmasamış daha çok trolleyecekmiş ama ekip tebdirli çıkmış.. 1 sorudan fazla soru sordutmamış.

  2. Bu adam rahat durmuyor yerinde. Bir ara Zuhal Topal’ı trollemişti. Videoyu izledim de fazla saçma sormamış. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.