Kızının Fotoğraflarını İnanılmaz Şekillerde Photoshoplayıp Annesinin Aklını Alan Baba - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Kızının Fotoğraflarını İnanılmaz Şekillerde Photoshoplayıp Annesinin Aklını Alan Baba

Anasayfa
Teknoloji Kızının Fotoğraflarını İnanılmaz Şekillerde Photoshoplayıp Annesinin Aklını Alan Baba
grafiker babanın kızına yaptığı shoplar

Baba ve kızın fotoğrafları herkesi dehşete düşürüyor. Grafik meraklısı baba bebeğin annesinin aklını aldı.

Stephen Crowley isimli grafiker baba, kızı Hannah’yı birçok yerde fotoğraflamış daha doğrusu photoshop’la düzenlediği fotoğraflar oluşturmuş.

eed3c6db669dfe856228e07a01438e263ff32514

ace0a9df72228545abc1a0ccc8870ffad2bd3722

Öncelikle belirtelim, bir grafikerin gücü hiçbir zaman hafife alınmamalı. Crowley’in bu fotoğrafları eşine gösterdiğinde nasıl tepkilerle karşılaştığını merak ediyorum. Henüz 18 aylık olan Hannay’ya yaptıkları photoshop olsa dahi gerçekten çok çılgın şeyler. Örneğin hiçbir koruması olmayan bir sahilde yalnız başına fotoğrafını çeken baba, kızını merdivene çıkarmış gibi birçok pozunu tasarlamış. Baba bu çalışmalarda kızını riske atmıyor, kendisi yalnızca başarılı bir grafiker.

dc8c3bfd8c3ff897424675db4c3388f822a598b1

Hannah, şu anda 18 aylık olmasına rağmen ilk doğduğunda HLH isimli bir hastalık teşhisi konmuş. Bu hastalık, bağışıklık sistemi rahatsızlığı olarak açıklanabilir. Hannah yaklaşık 6 ay boyunca hastanede kemoterapi görmüş ve sonunda ismini açıklamayan bir bağışçı tarafından kemik iliği nakli yapılarak kurtulmuş. Öncelikle bağışçıya canı gönülden teşekkür ediyoruz ve bir ailenin mutlu olduğunu görmekten büyük sevinç duyuyoruz.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

2 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR