KAFALAR KİMDİR | OLUŞUMU | NELER YAPIYORLAR | HAYATLARI - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

KAFALAR KİMDİR | OLUŞUMU | NELER YAPIYORLAR | HAYATLARI

Anasayfa
Eğlence KAFALAR KİMDİR | OLUŞUMU | NELER YAPIYORLAR | HAYATLARI
Kafalar kimdir, Atakan Özyurt Kimdir,hayatı, Bilal Hancı Kimdir, Fatih Yasin Kimdir, Kafalar, Özellikleri, Nisanur’un Çilesi Filmi, Sosyal Medya Hesapları, Ağlama Beni Ana, Kafalar Oluşumu, Kafalar Kanalı, Kafalar 2, Kafalar Hakkında, Kafalar Videoları, Kafalar Dis, boyları, kiloları, göz renkleri, burçları, yaşları, eğitim, üniversite, doğum yeri, sevgili durumları . . .

Son yıllarda herkesimden insanın oldukça merak ve hayranlıkla takip ettikleri youtuberlardan Kafalar 3 lüsü hakkında elimden geldiğince detaylı bir yazı hazırladım bilmeyenlerin de tam net bir şekilde onların kim olduklarını, ne yaptıklarını, ve onları biliyorum diyip de daha bilmediğiniz bir çok bilgi bu yazımızda yer verdik.

Kısaca Kafalar kim derseniz, Kafalar Türk Youtuberlar arasında oldukça kısa sürede çok geniş ve üst seviye bir izleyici kitlesine sahip izleyiclerine eğlendirmekle birlikte bir çoğumuzun gidemeyeceği veya yapamayacağı belki vakit sıkıntısından belki imkanlar doğrultusunda yapamayacağımız şeyleri bizlere en eğlenceli ve ilgi çekici bir şekilde gezip gördükleri ülkeri ve bu ülkelerde ufak tefek maceralara, yarışmalara ilgi çekici farklı buldukları bir çok şeyi videolarında göre biliyoruz ve ayrıca çir çok konuda da video gurupları bulunmakta gerek kışkırtmaları ile izleyicisini oldukça heyecanlandıran bu 3 arkadaşımız gerek diğer youtuberlar ile birlikte farklı ilgi çekici ve bazen garip işler yaparak, bazen youtuberlar arası disleşerek 😀 takipçilerini, abonelerini kendilerine kitlemiş durumda şimdi bu kafalar kimdir diyorsanız veya biliyorum ama biraz daha fazla bilgi edinip onları tanımak istiyorum diyorsanız sizler için yazdığımız bu detaylı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Konumuz şu şekilde İlerlemektedir;

Atakan Özyurt’un hayatı özellikleri gibi,
Fatih Yasin’in Hayatı özellikleri gibi,
Nisanur’un Çilesi” Adlı Fatih ve Atakan’ın Kısa Filmi,
Bilal Hancı’nın Hayatı, Özellikleri gibi,
Ağlama Beni Ana” isimli ilk Şarkısıyla Trabzonlu Bilal Hancı‘nın Şarksından azda olsa bahsettik,
Ve son olarakta bu 3 arkadaşımızın nasıl tanıştıklarına dair resmi kanallarında yayınladıkları videodan yola çıkarak elimden geldiğince nasıl tanıştıklarını sizlere anlattım sıra sizde ;

              Atakan ÖZYURT Kimdir?
Atakan ÖZYURT 1993 yılı Ordu doğumludur. Eğitimini Arel Üniversitesi Tıbbi Labaratuar Bölümü’nde eğitim hayatını tamamlamıştır. Atakan Özyurt Vine döneminin oldukça sevilen genç vinecilerindendır, oldukça kısa süreli olan vine’lar ile kendisini oldukça fazla sevdiren viner Atakan, arkadaşı Fatih YASİN ile Samanyolu Tv dizileri için parodiler çekerek oldukça ilgi çekmekteydiler kendilerine yaptıkları makyajlar ile izleyici kitlelerini dahada şaşırtarak daha fazla izleyici çekmeyi başardılar.
Kendine özgü mizacı hareketleri, tavırlarıyla izleyicilerini bi o kadar şaşırtan tavırları Atakan ÖZYURT‘a kendi izleyicisini toplamayı sağlamıştır.
Daha Sonrasında ise Atakan ÖZYURT ve Fatih YASİNNisanur’un Çilesi” adında gayet başarılı bir kısa film çektiler.
Nisanur’un Çilesi adlı filmin konusu : “İmam Hatip Lisesinde Okuyan Nisanur’un, Güzel Sanatlar Lisesine gitme hayelidir.” Bu filmde iki başarılı vine’cı Atakan ÖZYURT ve Fatih YASİN Birlikte çekmişlerdir.

Atakan ÖZYURT ve Fatih YASİN’İN kısa filmi Nisanur’un Çilesi Filmini izlemek için Butona Tıklamanız Yeterli >

Nisanur’un Çilesi Kısa Film

Atakan Özyurt’un Özellikleri ; ( Merak edenlere 😉 )

Adı Soyadı :     Atakan Özyurt

Yaşı :                   24 (31.12.1993)

Boyu :                 1.81 m

Kilosu :              75 kg

Burcu :              Oğlak

Göz Rengi :      Kahverengi

Eğitim :             Arel Üniversitesi Tıbbi Labaratuar Bölümü

Sevgilisi :         Yok

Doğum Yeri : Ordu

Atakan Özyurt Sosyal Medya Hesapları : (Tanımayanlara Duyrulur 😀 )

İnstagram : @atakanozyurt
Facebook :  Facebook.com/atakanozyurt/
Twitter  : @atakanozyurt
Youtube : KAFALAR

Fatih Yasin Kimdir?

Fatih Yasin, 1993 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini Arel Üniversitesi Uluslar Arası Lojistik Bölümü’nde tamamlamıştır. Fatih Yasin kendi başına 7 saniyelik videolar çekerek ünlü olmuştur. Çektiği Vine’larla tanınan Fatih Yasin üniversitede Atakan Özyurt’la tanışmış ve daha sonra birlikte çektikleri vine ile fenomen olma yolunda ilk adımı atmışlardır.

Daha Sonrasında ise Atakan ÖZYURT ve Fatih YASİNNisanur’un Çilesi” adında gayet başarılı bir kısa film çektiler.
Nisanur’un Çilesi adlı filmin konusu : “İmam Hatip Lisesinde Okuyan Nisanur’un, Güzel Sanatlar Lisesine gitme hayelidir.” Bu filmde iki başarılı vine’cı Atakan ÖZYURT ve Fatih YASİN Birlikte çekmişlerdir.

Atakan ÖZYURT ve Fatih YASİN’İN kısa filmi Nisanur’un Çilesi Filmini izlemek için Butona Tıklamanız Yeterli >

Nisanur’un Çilesi Kısa Film

Fatih Yasin’in Özellikleri ; ( Merak edenlere 😉 )

Adı Soyadı :     Fatih Yasin

Yaşı :                   24 (25.10.1993)

Boyu :                1.67 m

Kilosu :              64 kg

Burcu :              Akrep

Göz Rengi :      Kahverengi

Eğitim :             Arel Üniversitesi Uluslar Arası Lojistik Bölümü

Sevgilisi :         Var

Doğum Yeri : İstanbul

Fatih Yasin Sosyal Medya Hesapları : (Tanımayanlara Duyrulur 😀 )

İnstagram : @fatihyasinim
Facebook :  facebook.com/fatihyasinim/
Twitter  :  @fatihyasinim
Youtube : KAFALAR

Bilal Hancı Kimdir ?

Bilal Hancı 8 Eylül 1989’da Trabzon da dünya ya gelmiştir. Babası genç yaşta vefat ettiği için annesine oldukça düşkündür ve bunu takipçileri de oldukça iyi bilmektedir. Eğitim hayatını İstanbul Üniversitesin’de bitirmiştir. Çektiği Vine’larla oldukça geniş bir izleyici kitlesine sahip olmuştur ve kısa bir süre sonra tanınan başarılı bir vine’cı olmuştur.
Bilal Hancı daha sonra Atakan Özyurt ve Fatih Yasin ile birlikte olarak ortak bir projeye start verdiler.

Başarılı youtuber Bilal Hancı aynı zamanda sesiylede takipçilerinin ve izleycilerinin oldukça ilgisini çekmekteydi youtube videolarında kısa kısa da olsa aralarda ufaktan arka planda söylediği Karadeniz Türküleri ile izleyicilere daha güzel vakit geçirmelerini sağlıyordu, ki 29 Ara 2017’de yeni yıla girmeye sayılı günler kala çıkardığı “Ağlama Beni Ana” isimli şarkısıyla uzun süredir beklenen şarkı internet’e düştü ve ilk 3 günde 3,5 milyonun üstüne ulaşan izleme Bilal Hancıyıda oldukça sevindirmiş olsa gerek ki İnstagram hesabından da takipçilerine teşekkürlerini iletti. Bilal Hancı İlk klipli şarkısı olan Ağlama Beni Ana adlı şarkısını dinlemek için butona tıklamanız yeterli olacaktır.

Ağlama Beni Ana Dinle
Ağlama beni Ana 12.01.2018 izlenme sayısı 13.124.436Bilal Hancı’nın Özellikleri ; ( Merak edenlere 😉 )

Adı Soyadı :     Bilal Hancı

Yaşı :                  28 (08.09.1989)

Boyu :                1.77 m

Kilosu :             76 kg

Burcu :              Başak

Göz Rengi :      Kahverengi

Eğitim :            İstanbul Üniversitesi

Sevgilisi :         Yok

Doğum Yeri : Trabzon

Bilal Hancı Sosyal Medya Hesapları : (Tanımayanlara Duyrulur 😀 )

İnstagram : @bilalhanci
Facebook :  facebook.com/bilalhanciofficial/
Twitter  :  @bilalhanci
Youtube : KAFALAR

 KAFALARIN NASIL TANIŞTI ?

Atakan Özyurt, Bilal Hancı ve Fatih Yasin 3 lüsünün tanışma anları ve sonrasını kafaların resmi kanalındaki “Nasıl Tanıştık“Adlı Videolarından yola çıkarak burada sizlere sunuyorum. videoyu izlemek istiyorsanız aşağıda bulunan butona tıklayarak resmi kafalar kanalından izleyebilirsiniz.

Atakan Özyurt ve Fatih Yasin 2 lisi birlikte oldukça başarılı bir şekilde vine ve kısa filmler ile iyi bir izleyici kitlesine ulaşmışlardır artık youtuberlar,fenomenler vs. tarafından tanınmaktadırlar, Bir gün Fatih Yasin ve Atakan Özyurt Beylikdüzü taraflarında birlikte simit yiyor ve geziyorlar velhasıl kelam, 🙂 Bilal Hancı, Avm de, Atakan Özyurt’u görür, Atakan Bu sırada Fatihi Arıyor çünkü fatihin telefonunun şarjı bitmiştir, ve atakan Fatihi aramayı bırakıp Bilal Hancı ile oturur ilk defa yüz yüze görüşmeleri budur velhasıl bu arada Fatih Yasin’de gelir, bu zamanlarda Fatih ve Atakanın 10 bin youtube abonesi, instagramdada 300 bin üzerinde takipçileri bulunmaktadır. Neyse bu şekilde tanışan sohbet, muhabbet ile birlirleriyle kaynaşan 3 lü’den Fatih ve Atakan evlerinin olmaması nedeniyle yorgunluk ve rahatlığı görünce Bilal Hancıyı arayarak onun evinde kalmak için ilk tanıştıkları günden onun evinde kalma teklifini etmişleridir Bilal Hancıda yalnızlığı nedeniyle sıkılmış ve onların gelmesini onaylamıştır.Bu şekilde 14 Şubat 2014’de tanışmış oldular ve o günden bu güne kocaman bir aile olan Kafalar kanalıyla izleyicileri için emek verip onları eğlendirecek bilgi verecek harika zevkli videoları ile kafalar kanalı sizlerle iyi seyirler dileriz, çok yakında sizlere özet, özet haftalık videolarını anlatacağız ve youtube video linklerinide göndereceğiz…

HER ÇARŞAMBA VE CUMA YENİ VİDEOLARI SAAT 18.00’DA KAFALAR RESMİ KANALINDA !!!

İnstagram : @kafalarresmi
Facebook :  Kafalar Facebook
Twitter  :  @kafalarresmi
Youtube : KAFALAR

youtube-kafalar-kanalı

Ayrıca 2. Yeni Youtube Kanalları olan Kafalar 2 de ise kamera arkası görüntüler ile sevenlerine hoş vakit bol bol güldürecek kamera arkası görüntüleriylede kafalar 2 de çok yakında sizlerle…

Youtube : KAFALAR 2

İş Sorgulaması için :

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 1 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR