Jusice League Yeni Fragman - DC-Tekno
Kapat

Jusice League Yeni Fragman

Anasayfa
Sinema Jusice League Yeni Fragman

Jusice League, Jusice League alt yazı, Jusice League alt yazı fragman, Jusice League fragman, Jusice League izle, Jusice League yeni fragmanı, Jusice League yeni fragmanı izle

Uzun zamandır herkesce büyük bir merakla beklenen  Jusice League’nin bir fragmanı daha çıktı. Yeni fragmanında ilk fgragmanda da bulunan büyük kesim bulunmakta sonunda kahramanlarımızı macera içinde parademonlar ile savaşırken görme şansını yaşıyoruz. Bu arada yeni fgramanda Lois La ile savaşırken görme şansını yaşıyoruz. Bu arada yeni fgramanda Lois Lane’i görmekte mümkündür.

Lois Lane Havaya bakıyor ve herkesin merak ettiği şey aceba havada ne görüyor ? Aceba Superman’i mi görüyor, Bu esnada Havada superman’in geleceğini zannederken fragman sonlanıyor yani Lois Lane dışında Komiser James Gordon’ı görmekte mümkün olabilir, ancak üzülerek söylüyoruz ki Supermende içinde olmak zere yeni bir süper kahramanımız yine bulunmamaktadır.

Ama yinede fragmanda aksiyonu, macerayı arttıracak meraklandıracak oldukça ilgi çekici sahneler bulunmaktadır. Bu arada fragmanımız maalesef yalnızca Türkçe Alt Yazılı hali şimdilik mevcut bilginiz olsun umarız en kısa sürede Dublajı da yapılacaktır, Justice League 1 Kasım 2017’da vizyona girecektir .
Lafı daha fazla uzatmıyorum takipte kalın umarım seyreder ve hoşunuza gideceğini düşünüyoruz.

 

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR