Kapat

Legolas Severler Buraya; Elf Kulağı Şeklinde Kulaklıklar Geliştirildi!

Anasayfa
Teknoloji Legolas Severler Buraya; Elf Kulağı Şeklinde Kulaklıklar Geliştirildi!
elf-kulağı-şeklinde-kulaklık

Yanlış duymadınız. Japonlar bunu da yaptı. Elf kulağı görünümünde kulaklıklar üretilmeye başlandı.

Kulaklık almak istiyorsanız mutlaka bu modele bakmadan geçmeyin derim. Kulaklarınız bu modelle tamamıyla elf kulağına dönecek. Kulaklıkta kulağınızın arka kısmını sivriltecek ten rengi bir parça var. Bu sayede kulağınızın en üstünü uzatarak sivri bir görünüm sağlıyor.

Fiyatı da ucuz olan bu model, şu anda Japonya’da 17,40 dolara satılmakta. Ayrıca görünüşüne bakmayın. Üzerinde bulunan mikrofon sayesinde görüşme yapmanıza da olanak sağlıyor.

Daha çok Cosplay gibi alanlarda tercih edilmesi muhtemel bu kulaklıklar, tek bir ten rengine özel olarak çıkmış. Japonya’da her geçen gün popülerliğini arttıran bu kulaklıkların yakın zamanda farklı ten renklerine özel üretileceğini de belirtelim.

Tasarımının farklı olmasına bakmayın. Elf kulaklıkların kullanımı oldukça basit. Ayrıca kabloyu kulağınızın arkasından aldığı için hiçbir zaman kulağınızdan düşmüyor. Yani kulaklığın çıkma gibi bir derdi de olmuyor.

En önemli artısı 3.5 mm jak girişi bulunması. Bu sayede birçok telefon ve bilgisayara bağlayarak kullanabilirsiniz. Ayrıca kardeşinize yada sevgilinize hediye olarak da bu kulaklıktan alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir