IQ Testleri İnsanların Gerçek Zeka Seviyesini Ölçmüyor! - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

IQ Testleri İnsanların Gerçek Zeka Seviyesini Ölçmüyor!

Anasayfa
Teknoloji IQ Testleri İnsanların Gerçek Zeka Seviyesini Ölçmüyor!
iq-testleri-tamamen-yalan

İnternette yapılan IQ testleri insanların gerçek zeka seviyesini ölçmüyor. Hepsi yanıltmaca!

Bir kişinin beyin gücünü ölçmek için en az üç farklı sınavdan geçmesi gerektiğini belirten araştırmacılar, IQ testi ismiyle internette dolaşan testlerin yanlış olduğunu ve zekayı doğru bir şekilde yansıtmadıklarını belirttiler.

Öte yandan araştırmacılar, IQ testini yaparken beyin içindeki farklı bölge ve düşünce süreçlerinin kullanıldığını belirttiler. İnsanlar bu testte akıl yürütmeyi ve sözel becerilerini kullanarak ortalama bir puanın sahibi olurlar.

Dr. Highdield, “Bilişsel yeteneğe baktığınızda, onu üç bileşenden daha aşağısı ile test edemezsiniz” dedi. Kısa süreli bellek, mantık ve sözlü bileşenler olarak açıklanan bu üç farklı adımda, insanın zeka seviyesi doğru oranlarda ölçülebiliyor. Kısacası İnternet ortamında aldığınız sonuçlara bakarak moralinizi bozmayın. Eminiz o sonuçlardan daha zekisiniz.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR