iPhone’ları Donduran Video - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

iPhone’ları Donduran Video

Anasayfa
İnternet iPhone’ları Donduran Video

Vine videonun çin versiyonu Miapoi de yakın zamanlarda yayınlanan bir video iphone 3 den 7 ye kadr tüm iphone modelleri için tehlike yaratıyor.
Miapoi adındaki uygulama normal şartlarda tüm videoları bütün iphone serileri için oldukça uygun ve diğer sistemleri içinde sıkıntısız yayın yapmakta ayrıca iphona iat tüm video oynatıcılarında da video oynata biliyor.Hatta iphone cihazlarını kilitlenmesine yol açan o 5 dk lık videoda bunlar arasında fakat bir farkı var bu videoyu iphonunuzda izleyip video bittikten sonra cihazınız yani iphonunuz yavaşlamaya başlıyor belli bir süreden sonra ise cihazınızı kilitleniyor ve yeniden başlama yapmak zorunda kalıyorsunuz.

Özellikle şakacı arkadaşlar için çok güzel bir imkan bu videoyu sizlerle paylaşarak size oldukça güzel bir şaka yapmış olacak. İos 5 model işletim sistemindeki 3 ile 7 iphonelar da etkili bir videodur. Ancak eski modellerde daha çabuk kilitlemeye yol açmaktadır.
İphone’ları donduran video neyse ki cihazınıza yeniden başlattıktan sonra hiç sıkıntısız kurtulabileceğiniz bir sıkıntı. yani anlayacığınız video virüs vs saçmıyor veya kötü maçlı bir yazılımda yüklemiyor. Habere göre bu videonun iphoneları kilitlemesinin nedeni bilinmiyor ancak şu tahminler arasında en açık olanı iphone medya işletim sistemi biçiminden kaynaklı olabileceği düşünülüyor.
Apple dan herhangibi bir açıklama daha gelmedi , bir bilgiye ulaşırsak veya açıklama yapıldığı takdirde bizi takip edin sizlere detaylı bilgi sunulacaktır webreey.com tarafından.

iPhone’ları donduran videoya aman dikkat !!!

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR