fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

iPhone’da Android işletimini kullanmaya ne dersiniz?

Anasayfa
Mobil iPhone’da Android işletimini kullanmaya ne dersiniz?

iPhone kullanıcılarının en büyük sorunu Android işletim sistemine sahip olan telefonlarda ki özellikleri kullanamaması. Mesela Android’den İOS’a fotoğraf,müzik yollanamaması.  İşte bu da iPhone kullanıcıların en büyük sorunlarından biri diyebiliriz.

Bir tasarımcı tarafından yapılan kılıf sayesinde İOS işletim sistemine sahip telefonlarda Android işletim sistemini kullanılabilecek. Tabi bu kılıf işe yarayacak olsa da sağlam bir alternatif olmayacaktır. ama iPhone’da Android işletim sistemini kullanmak isteyenler için harika bir çözüm yöntemi olabilir.

Kısa süre önce seri üretime geçilen kılıf artık satışı sunuldu. MESUIT adı verilen kılıfın satışları isi şimdilik iyi gidiyor gibi. Android işletim sistemini kullanmak isteyenler için gayet iyi bir yöntem diyebiliriz. 1700 mAh ve 2500 mAh batarya seçeneği sunan kılıf ayrıca 16 gb ek hafıza sunuyor.

Tabi ki şimdilik sadece iPhone 6 için üretilen kılıf yani sadece iPhone 6’larda kullanılabilecek. Ama kısa süre sonra diğer iPhone sürümleri için de üretileceğini düşünüyorum. Zaten iPhone 7 piyasaya sürüldükten sonra kılıfta hemen ardından çıkabilir. Kılıfın fiyatı ise 150 dolardan satılmakta. Kılıf aynı zamanda da sadece İnternetüzerinden sipariş verilebiliyor. Ve de sadece Çin Halk Cumhuriyeti sınırları içinde sipariş verilebiliyor.

Tabi bunlar henüz yeni üretime geçildiği için. Bir kaç ay sonra tüm dünyaya siparişlerin açılacağı söz konusu. Fiyatının değişiklik gösterip göstermeyeceği ise bilinmemekte. Siz olsanız satın alır mıydınız?


Webtekno.com‘a ait güzel bir videodur.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR