iPhone XS ve iPhone XS Max Türkiye fiyatı: 10.999 TL - DC-Tekno
Kapat

iPhone XS ve iPhone XS Max Türkiye fiyatı: 10.999 TL

Anasayfa
Mobil iPhone XS ve iPhone XS Max Türkiye fiyatı: 10.999 TL

iPhone XS ve iPhone XS Max modellerinin Türkiye’de ne kadar fiyat ile satışa sunulacak olduğu konusunda son açıklama Hepsiburada.com tarafından cihazın listelenmesi ile açıklandı. iPhone XS ve iPhone XS Max modellerinin yüksek fiyat ile satışa sunulacak olduğu bir süredir dolar kurunun artmasından dolayı bekleniyordu. Cihazın 16.000 TL’yi bulabilecek olduğu ve 512 GB modelinin 16.000 TL olacak olduğu bir süredir teknoloji basınında iddia konusuydu.

9.899.1 TL XS

iPhone XS modeli 9.899.91 TL’den satışa sunulacak iken XS Max modeli ise 10.999 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. Cihazın teknik özellikleri ve uzun kullanım ömrü vaat ediyor olmasına bakılırsa dolar kurunun yüksek olması cihazın yüksek fiyatının asıl sebebi.

iPhone XS ve iPhone XS Max modeli arasında ekran farkı en büyük fark, batarya olarak ise her iki cihazında aralarında kullanıma bağlı olarak değişebilecek olan batarya sürelerine sahip olacakları biliniyor. Cihazların fiyatının yakın zamanda Apple tarafından online resmi internet sitesi ve Apple İstanbul’da bulunan mağazalarında satışa sunulması ile birlikte netliğe kavuşması bekleniyor.

19 yaşındayım, çocukluğumdan bu yana hep teknolojik ürünlere ve akıllı telefonlara ilgi duyardım, şimdi ise kendimi teknoloji haberlerini paylaşan bir üniversite öğrencisi olarak bulmuş durumdayım.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR