fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

iPhone X testlerde Galaxy Note 9’u geçti

Anasayfa
Mobil iPhone X testlerde Galaxy Note 9’u geçti

Samsung Galaxy Note 9 modelinin testler Apple’ın en son tanıttığı ve hala satış rekorları kıran çentikli ekrana sahip akıllı telefonu iPhone X modelinin gerisinde kaldığı ortaya çıktı. 2018 model bir cihaz olan Samsung Galaxy Note 9 modelinin hem iPhone X modelinden daha yüksek dolar bazlı fiyatı olması, hem daha sonra üretilmiş bir cihaz olması beklentilerin Samsung Galaxy Note 9 modelinin daha fazla puan alması yönünde iken bunun tam tersi olarak cihazın GeekBench ve diğer testlerde iPhone X modeline göre en az %7 oranında daha fazla geride kaldığı ortaya çıktı.

Neden iPhone X daha fazla başarılı?

Samsung Galaxy Note 9 modelinin teknik özellikleri bakımından Apple’ın 2017’de ürettiği cihazına göre daha yüksek olmasına rağmen testlerde geri kalması cihazın satış oranlarının da daha az olmasında etkili olacaktır. Cihaz ile ilgili yorumların olumsuz olma nedenlerinden 1 tanesinin de bundan dolayı olduğu ve cihaz hakkında beklenenden daha düşük özellikler ve daha az yenilenmiş olarak piyasaya çıktığı yorumları var.

Samsung Galaxy Note 9 modeli Türkiye’de 6.499 TL ila 7.499 TL fiyatla satılıyor.

Henüz 26 yaşındayım. 10 yılı aşkın süredir teknoloji üzerine yoğun ilgi duyuyorum ve Adnan Menderes Üniversitesi gazetecilik bölümü mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR