fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

iPhone X Satışları Nasıl Gidiyor

Anasayfa
Teknoloji iPhone X Satışları Nasıl Gidiyor

iPhone X modelinin satışları ile ilgili olarak fiyatından dolayı bazı ülkelerde satışların düşük olduğu ortaya çıkmıştı. Apple’ın bu konuda attığı adımlar ve yeni dönemde satışlarını arttırmak adına reklama ayırdığı bütçenin daha fazla arttığı düşünülüyor. Apple tarafının iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modelinin satışlarının artması için de reklamlar verdiği ve bu konuda attığı adımların ciddi oranda destek gördüğü belirtiliyor.

İddialara göre bir süre önce düşüş yaşayan satışların cihazın kullanıcı sayısının artması ile birlikte daha fazla kullanıcının cihazın özelliklerini ve tasarımını beğenmesi sonucunda artışlar tetikleniyor.

iPhone X Beğeniliyor

iPhone X modelinin satışlarının geçtiğimiz haftalarda düşük olmasının nedeni ise cihazın yüksek fiyata sahip olması gösteriliyor. Çok yüksek fiyata sahip olan cihazın fiyatından dolayı birçok kullanıcının cihazı satın alamadığı ve bunun sonucunda internet üzerinde cihaza dair kötü yorumların gerçek dışı olarak yayınlandığı görülüyor. Cihazın ABD satışlarının ise oldukça fazla yüksek olduğu, Avrupa’da satışlarının da oldukça iyi olduğu analiz ve istatistiklere yansıyan bir detay olarak görünüyor.

29 yaşındayım ve 6 yıldan beridir teknoloji editörlüğü yapıyorum. Ankara Üniversitesi mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR