iPhone X Satışları Artıyor, İlgi Çoğalıyor - DC-Tekno
Kapat

iPhone X Satışları Artıyor, İlgi Çoğalıyor

Anasayfa
Mobil iPhone X Satışları Artıyor, İlgi Çoğalıyor

iPhone X modeline ilgi dünyanın her bir ülkesinde daha fazla artmaya devam ediyor. Türkiye, ABD, Fransa, Almanya, Kanada ve daha birçolk ülkede cihazın yüksek teknik özellikleri ve eşi benzeri bulunmayan bir tasarıma sahip olması ile marka güvencesi dolayısı ile kullanıcılar cihaza yoğun ilgi gösteriyor.

Bazı ülkelerde cihazın hala daha satış rakamlarından dolayı zaman zaman mağazalarda stok kalmadığı bilgisine erişilirken, ABD’de ise her 2 kullanıcıdan birisinin iPhone X modelini tercih ettiği açıklandı. ABD’de kullanıcıların Apple’ın diğer cihazlarına gösterdiği ilgiye oranla en fazla ilginin iPhone X modeline gösterildiği öğrenildi.

iPhone X Türkiye’de Yoğun İlgi Görüyor

iPhone X modelinin benzer şekilde Türkiye’de çok daha fazla ilgi gördüğü ve kullanıcılardan olumlu yorumlar aldığı bilinmekte. Cihazın teknik özellikleri ve çentikli ekran tasarımını teknoloji dünyasına kavuşturması en fazla dikkat çeken ve satışı arttıran etkenlerden sadece bir tanesi. Cihazın Türkiye’de resmi satış fiyatı 64 GB modeli için 6.099 TL olarak belirlenmiş durumda. iPhone X modellerinin bazı teknoloji mağazalarında ise 5.300 TL fiyata kadar fiyat farkı bulunduğu bilinmekte.

19 yaşındayım, çocukluğumdan bu yana hep teknolojik ürünlere ve akıllı telefonlara ilgi duyardım, şimdi ise kendimi teknoloji haberlerini paylaşan bir üniversite öğrencisi olarak bulmuş durumdayım.

0 0 0 0 0 0

“iPhone X Satışları Artıyor, İlgi Çoğalıyor” üzerine 2 yorum

  1. Emre Genç says:
  2. Selin Bektaş says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR