Kapat

iPhone X Hız Konusunda Rekor Kırdı

Anasayfa
Mobil iPhone X Hız Konusunda Rekor Kırdı

iPhone X modeli ile ilgili olarak henüz daha cihazın yeni satışa sunulmuş olmasından dolayı birçok kullanıcı cihaza daha sahip olmuş değil. Akıllı telefon modelinin fiyatı dolayısı ile satın alınmak istense dahi birçok vatandaş tarafından satın alınamadığı ve cihazın oldukça fazla yüksek fiyata sahip olduğu bilinen bir gerçek.

Cihazın fiyatından dolayı kullanıcıların cihaza sahip olmak için Türkiye’de kredi imkanlarını değerlendirdikleri bilinirken, vatandaşların kredi imkanları ile cihaza sahip oldukları, ancak hız konusunda iPhone X modelinin dünyanın en hızlı akıllı telefonu olduğu ortaya çıktı.

S9 Plus’a Göre 1.5 Kat Daha Hızlı

Yapılan testlerde iPhone X modelinin Galaxy S9+ modeline oranla 1.5 kat seviyesinde daha hızlı olduğu ortaya çıktı. iPhone X modelinin özellikle video düzenleme ve uygulama açılması konularında çok daha fazla avantaja sahip olduğu ortaya çıkarken, bunun etkilerinin ise cihazın satışlarına yansıyacak olduğu iddia ediliyor. Apple’ın iPhone X modelinin satış oranlarının düşük olmasından dolayı cihazın üretimini azalttığı görülürken, Galaxy S9+ modelinin satışlarının henüz başlamadığı belirtiliyor.

29 yaşındayım ve 6 yıldan beridir teknoloji editörlüğü yapıyorum. Ankara Üniversitesi mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR