fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

iPhone X Hakkında Merak Ettiren İddia

Anasayfa
Mobil iPhone X Hakkında Merak Ettiren İddia

iPhone X modellerinin satış oranları iyi olması ve şirkete milyarlarca dolar kazandırıyor olması Apple’ın üretimi azaltmasına engel değil. Dünyanın en büyük teknoloji devi konumundaki ABD’li Apple, gelecek aylarda yeni akıllı telefonlarının satışa sunulacak olmasının etkisi ile arkada kalacak iPhone X modelinin üretimini kademeli olarak azaltacak. Üretimin azalması ile birlikte iPhone X modellerinin fiyatlarında herhangi bir değişim olmayacak.

Yeni modeller daha yüksek fiyatla satışa sunulacak olmasına rağmen iPhone X modelinin satışları ise çok daha fazla artmayacak olduğu için teknoloji devinin bu şekilde karar aldığı tahmin ediliyor.

iPhone X Üretimi Tamamen Sona Erebilir

Her sene olduğu şekilde eski serinin üretimini tamamen sona erdirmeyi tercih edebilen Apple, tarihinin en iyi, en pahalı ve en lüks modeli olan iPhone X modelinin üretimini elinde bulunan çok yüksek stok nedeni ile sonlandırabilir. İddialar bununla da sınırlı olmamasına rağmen yakın gelecekte daha fazla bilgi sahibi olunabilecek.

iPhone X modelinin üretimi tamamen sona erdirilmesi durumunda Apple’ın elinde bulunan stok miktarının ne kadar yeterli olacağı konusu ise tam bir muamma.

19 yaşındayım, çocukluğumdan bu yana hep teknolojik ürünlere ve akıllı telefonlara ilgi duyardım, şimdi ise kendimi teknoloji haberlerini paylaşan bir üniversite öğrencisi olarak bulmuş durumdayım.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR