fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

iPhone X Daha Büyük Ekranla Gelecek

Anasayfa
Mobil iPhone X Daha Büyük Ekranla Gelecek

iPhone X modeli ile ilgili olarak bugün yeni iddialar ortaya atıldı. Ortaya atılan iddialara göre Apple yeni dönemde 2. nesil iPhone X modelinde çentikli ekran kullanacak. Apple‘ın yeni jenerasyon iPhone X modelinde ekran boyutu ise kasa oranına göre bir anda büyüyecek ve kullanıcılara daha büyük 6.1 inç ekran seçeneği sunulacak.

Şirket tarafından kullanıcıların daha büyük ekran taleplerine bu şekilde yanıt verilecek iken, donanım olarak 2. jenerasyon iPhone X modelinde donanım farkı ise neredeyse hiç olmayacak iddiası ortada dolaşıyor. Zaten en üst düzeyde hazırlanan, kamera ve diğer etkenler açısından şuan dünyanın en iyi akıllı telefonu konumunda olan iPhone X modelinin tahtının değişmesi beklenmiyor.

Kullanıcılar Endişeli

iPhone X modeline sahip kullanıcılar ise yeni cihazın daha yüksek özellikler ile üretilmesinden endişe etmeye başlamış durumdalar. Zira bazı kullanıcılar 1000 dolar ödeyerek aldıkları iPhone X modelinin 1 sene sonra eski cihaz konumuna düşmesini istemediklerini ve cihazlarının üst sürümünde donanımsal artışların çok fazla olmaması gerektiği uyarısında bulunuyor. Apple’dan ise iPhone X hakkında açıklama yapılmış değil.

28 yaşında olan Rojda, uzun yıllardan beridir teknoloji hayatı ile iç içe yaşıyor.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR