fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

iPhone SE 2 Mi Geliyor?

Anasayfa
Mobil iPhone SE 2 Mi Geliyor?

iPhone SE modelinden sonra iPhone SE 2 modelinin tanıtılacak olduğu iddia edildi. Ortaya atılan iddialara göre şirket yeni dönemde kullanıcılarına daha fazla çeşit sunmak ve daha fazla alt düzey gelir grubunda olan ve iPhone X modelini alamayan tüketicilere daha düşük fiyatlı ürünler sunacak.

Sunulacak olan iPhone SE 2 modelinin iPhone SE modeline oranla daha yüksek özellikler ve çentikli ekran tasarımı ile birlikte tanıtılacak olduğu iddia edildi. Henüz daha şirket tarafından model hakkında açıklama yapılmazken, yayınlanan görsellerde cihazın çentikli ekrana sahip olduğu ve cihazın ekran kısmının düz olduğu görülüyor.

iPhone SE 2 Ne Zaman Tanıtılacak?

iPhone SE 2 modelinin ne zaman ve ne kadar fiyat ile tanıtılacak olduğuna dair ise bilgi verilmiyor. Şirket tarafından yapılan doğrulama açıklaması olmamasından dolayı yakın süreçte iPhone SE 2 modeline dair daha fazla iddiaların internet üzerinde yayınlanacak olduğu, cihaz özelliklerinin ise gelecek aylarda ortaya çıkmasının beklendiği iddia edilmekte. iPhone SE 2 modelinin Eylül ayında tanıtılacak 4 iPhone modelinden birisi olabilecek olduğu da sadece bir iddia.

29 yaşındayım ve 6 yıldan beridir teknoloji editörlüğü yapıyorum. Ankara Üniversitesi mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR