fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

iPhone SE 2 Görselleri Yayınlandı

Anasayfa
Mobil iPhone SE 2 Görselleri Yayınlandı

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan iPhone SE 2 modeli ile ilgili olarak bugün yayınlanan görseller dikkat çekti. Birçok kullanıcı için merakla beklenen ve düşük fiyatlı olmasına neredeyse kesin gözüyle bakılan iPhone SE 2 modelinin bu sene tanıtılacak 4 iPhone modelinden birisi olması ise kesinleşti.

Apple’ın akıllı telefon sektöründe sürekli olarak dikkat çektiği, yüksek gelir grubuna hitap eden yönelimi dolayısı şirketin orta gelir düzeyinde olan kişilere cihaz sunmamasına neden oluyordu. Ancak Apple, kendi sistemlerinden ve markasından maruz kalmasını istemediği orta düzey gelir grubundaki kullanıcıları için iPhone SE modelini tanıtmıştı. Şimdi ise bu modelin bir üst modeli olan iPhone SE 2 modelini tanıtacak.

Face ID İle Gelecek, Mart Ayında Tanıtılabilir

iPhone SE 2 modelinde parmak izi okuma özelliği olmayacak ve Apple iPhone X modelinde yer verdiği gibi iPhone SE 2 modelinde de Face ID yüz okuma ve tarama sistemine yer verecek. Cihazın özellikleri ve diğer detaylarının yeni dönemde ortaya çıkması beklenirken, Apple’ın bu sene Mart ayında düzenleyecek olduğu etkinlikte iPhone SE 2 modelinin tanıtımını yapabileceği de bir ihtimal dahilinde.

28 yaşında olan Rojda, uzun yıllardan beridir teknoloji hayatı ile iç içe yaşıyor.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR