fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

iPhone Fiyatlarına Zam Kapıda!

Anasayfa
Teknoloji iPhone Fiyatlarına Zam Kapıda!

ABD Başkanı Donald Trump, Çin’e karşı ticaret savaşını başlatmış ve vergi uygulayacak olduğunu açıklamıştı. Bugünlerde yaşanan bu sorun tüm dünyanın gündemine otururken ABD Başkanı Donald Trump tarafından alınan vergi kararı sonrasında Çin 60 milyar dolarlık ek vergi ödemek zorunda kalacak.

Bunun sonucunda fiyatlara zam yapması beklenen Çin hükümetinin bu zammı sonrasında ABD’ye vergi uygulaması ve başta Apple ürünlerinin üretimi olmak üzere ABD’li şirketler için yapılan üretimlerde fiyatı daha fazla arttırması bekleniyor. Çin’e mecbur kalacak olan ABD’li şirketlerin ise bu zamlar sonrasında tüketicilere fiyat zammı yansıtabilecek olduğu iddia ediliyor.

999 Dolarlık iPhone X 1250 Dolar Olabilir

ABD’li haber sitelerine göre Çin ve ABD arasında yaşanan ticaret savaşı ABD’yi ve tüm dünyadaki tüketicileri vuracak. Türkiye’de iPhone X fiyatlarına 1000 TL’ye varan zamlar gelmesine neden olabilecek bu haberlerin eğer gerçeğe dönüşür ise Türk kullanıcılar için olağanüstü büyük problemler doğuracak olduğu kesin. Zira Türkiye’de 6099 TL fiyatla sunulan iPhone X 64 GB modelinin 7099 TL fiyata çıkması birçok kullanıcının cihaz için 5 ay boyunca çalışması demek.

Henüz 26 yaşındayım. 10 yılı aşkın süredir teknoloji üzerine yoğun ilgi duyuyorum ve Adnan Menderes Üniversitesi gazetecilik bölümü mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR