fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

iPhone 9 Plus 6.5 İnç Ekranla Geliyor

Anasayfa
Mobil iPhone 9 Plus 6.5 İnç Ekranla Geliyor

iPhone 9 Plus modeline dair yeni detaylar ortaya çıkmaya başlarken cihazın teknik özellikleri ve ekran boyutu ile ilgili merak neredeyse giderildi. Sızdırılan son görsellerde cihazın oldukça fazla büyük bir ekrana sahip olacağı doğrulandı. Yeni modellerinde OLED ve LCD ekran panellerini tercih etmesi beklenen Apple’ın bu sayede teknolojik olarak çok daha fazla seçenek sunmuş olması ve fiyat konusunda birçok kullanıcıdan gelen talebe en iyi şekilde yanıt vermiş olması beklentisi mevcut.

Apple, kullanıcılara sunacak olduğu iPhone 9 Plus modelinde OLED 6.5 inç boyutunda ekran sunacak iken, bu ekranın mevcut iPhone X modelinde bulunan ekrandan tek farkının 6.5 inç olması olacak.

Fiyatı Yüksek Olacak

iPhone 9 Plus modelinin fiyatı hakkında ise şirketin tam olarak ne kadar fiyat ile cihazını satışa sunacak olduğu bilinmezliğini korusa da beklentiler 999 dolar üzerinde olacağı yönünde. iPhone 9 Plus modelinin beklenen fiyatı ise 1.300 dolar seviyesinde olabilecek olduğu şeklinde. Türkiye’de ise cihazın 10.500 TL fiyat ile satışa sunulabilecek olduğu, dolar ve vergiler dolayısı ile daha yüksek olabilecek olduğu görüşleri mevcut.

Henüz 26 yaşındayım. 10 yılı aşkın süredir teknoloji üzerine yoğun ilgi duyuyorum ve Adnan Menderes Üniversitesi gazetecilik bölümü mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR