iPhone 8'in Tasarımını Fabrika Çalışanı Sızdırdı! - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

iPhone 8’in Tasarımını Fabrika Çalışanı Sızdırdı!

Anasayfa
Mobil iPhone 8’in Tasarımını Fabrika Çalışanı Sızdırdı!
iphone 8 tasarımı

Apple, iPhone 8’i büyük bir gizlilik içinde geliştirmeye çalışıyor. Buna rağmen iPhone 8’in üretildiği fabrikada çalışan bir kişi, basite indirgenmiş bir şekilde iPhone konseptini sızdırdı.

İyiden iyiye daha fazla sızıntı yaşadığımız iPhone 8’lerde isminin ne olacağı gibi sorular sorulmaya devam ederken, tasarım konusunda da büyük merak söz konusu.

iPhone üretimi yapan bir fabrika işçisi, telefonun tasarımını elinde çizerek yaydı. Samsung’dan çok daha fazla gizliliği önemseyen Apple’ın iPhone hakkında bilgi vermemek için elinden geleni yaptığı resmen ortada. Fabrika işçisinin yaptığı bu çizimler, son derece çocuksu ve kaba gözükse dahi bize çok fazla bilgi veriyor. Hangi donanımın bulunacağı ve bunların hangi taraflarda bulunacağı gibi soruları gideren bu çizim, daha önce ortaya çıkan dedikodular ile eşleşiyor.

6b43401fde62966eea1b726d525bdde405574dc7

Özellikle cihazın ön kısmının resmedilişine göre home düğmesinin bulunmayacağı gözüküyor. Ekranın, Galaxy S8’de olduğu gibi ön panelin büyük bir kısmını kapladığını ve çerçevenin son derece küçük olduğunu görüyoruz. Telefonun arka tarafında ise, çift kameranın, iPhone 7’de olan yatay düzenin aksine dik şekilde konumlandırıldığını görüyoruz. Bu açılar, telefonun 3D haritalama yeteneğinin olabileceğini bizlere gösteriyor.

52278b67f36468c344119e637ab3de501663cbd9

Aynı notta, ön tarafta da çift kamera olabileceği konuşuluyor. Bu sayede kullanıcının yüzünü 3D haritalama yeteneği ile bulabileceği konuşuluyor. Bu tarz içerikler henüz kesinleşmiş açıklamalar olmadığı için kesin bir şey diyemiyoruz.

7fff491c3d18ffb575620096c1644cd1df41c92dŞu ana kadar iPhone 8 hakkında bildiğimiz birkaç gerçek bulunuyor: Samsung’dan alınan 5.8 inç boyutunda OLED ekranlar, dahili kablosuz şarj, yeni dokunmatik kontroller ve paslanmaz çelik gövde.

TAKİPTE KALARAK İPHONE 8 HAKKINDA BİLGİLERİ ÖĞRENMEYE DEVAM EDEBİLİRSİNİZ.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

4 0 0 0 0 0

“iPhone 8’in Tasarımını Fabrika Çalışanı Sızdırdı!” üzerine 1 yorum

  1. Bensu says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR