fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

iPhone 8 Lansmanı Canlı Nasıl İzlenebilir?

Anasayfa
Teknoloji iPhone 8 Lansmanı Canlı Nasıl İzlenebilir?
iphone-8-lansman

12 Eylül tarihinde dev firma Apple birçok yeni teknolojisini tanıtacak. Firma iPhone 8, iPhone 7s ve iPhone 7s Plus modelleri ile birlikte Apple Watch 3 tanıtımını gerçekleştirecek. Tüm bu tanıtımlar Apple’ın, yeni merkezinde yapılacak. Yeni ürünlerden ziyade Apple Park’ı da ilk defa canlı olarak göreceğiz. Apple Park içerisinde yer alan Steve Jobs Tiyatrosu içerisinde düzenlenecek olan etkinliğin, canlı olarak yayınlanacağını da belirtelim. Bu noktada kullanıcıların en çok merak ettikleri konu ise etkinliğin nasıl canlı olarak izlenebileceği. Tıpkı WWDC 2017 etkinliğinde olduğu gibi bu etkinliği de canlı izlemen mümkün olacak. İşte detaylar…

iPhone Lansmanını Canlı İzlemek

İlk olarak belirtelim ki bu lansmanı canlı izlemek için illaki Apple kullanıcısı olmanız gerekmiyor.

iPhone ve iPad üzerinden İzlemek: Bunun için iOS cihazınıza girip, cihazınızdan aşağıda vereceğimiz bağlantıyı açmanız gerekiyor. Burada önemli olan nokta bağlantıyı Safari tarayıcı üzerinden açmanız gerektiği. Son gereklilik ise cihazınızın iOS 7 ve üstü bir işletim sistemi kullanması.

Mac Üzerinden İzlemek: Eğer MacBook üzerinden etkinliği canlı izlemek istiyorsanız, en az Safari 6.0.5 sürümü tarayıcınızın yüklü olması gerekiyor. Yine aşağıda yer alan bağlantıdan bu şekilde izleme yapmanı mümkün.

Windows 10: Standart Windows 10 işletim sistemi kullanıyorsanız da canlı yayını izleyebilirsiniz. Bunun için Edge tarayıcıya sahip olmanız gerekiyor. Edge tarayıcının son sürümüyle beraber bağlantıdan canlı yayın desteği sunulacak. Başka bir cihazda ise bu destek bulunmuyor. Yani Android üzerinden izlemek mümkün değil.

iPhone 8 Tanıtım Canlı Yayın Bağlantısı

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR