iPhone 8 İşte Böyle Görünecek! - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

iPhone 8 İşte Böyle Görünecek!

Anasayfa
Mobil iPhone 8 İşte Böyle Görünecek!
iphone-8-tasarımı

Bugüne kadar çıkmış tüm iPhone 8 görsellerini unutun. Bu iPhone 8 maketi bizlere neyle karşılaşacağımızı gösteriyor.

iPhone 8 lansmanına yalnızca 2 hafta kaldı. Erteleneceğine dair haberler yapılsa da telefonun Eylül ayında tanıtılacağını biliyoruz. Lansmana az bir süre kala bir sürü iPhone 8 görselleri gördük. Ancak bir şirket bundan çok daha fazlasını yaptı ve şu ana kadar edinilen tüm bilgilerden yararlanarak iPhone 8 maketleri üretti.

Maketlerin ön yüzü tamamen ekran. Yalnızca üst kısımda ahize, kamera ve sensörler için bir girinti bulunuyor. Maket olmasından mı kaynaklanıyor bilemiyoruz ancak telefonun metal çerçevesi ile ekran arasında ince beyaz bir çerçeve var. Eğer gerçek iPhone 8’de de bu çerçeve bulunacaksa, beyaz beyaz parlayan çerçeveler ince de olsa kullanıcıları rahatsız edebilir. En azından biz böyle düşünüyoruz.

Makete göre iPhone 8’in arka yüzü ise iPhone 4 ve 4S’lerden hatırlayacağımız düz cam şeklinde. Daha önceki iPhone modellerinden farklı olarak sol üstteki çift kamera bu kez dikey olarak yerleştirilmiş. Arka kısmının düz cam bir panelden oluşması, iPhone 8’in kablosuz şarjı destekleme ihtimalini arttırıyor.

Telefonun yanları gümüş rengi bir metal çerçeveye sahip. Sağ yanında önceki modellere göre daha büyük olan güç tuşu, sol tarafta ise ses açma-kapama ve sessize alma tuşu bulunuyor. Telefonun altında ise Lightning girişi, hoparlör ve mikrofon bulunuyor. Kulaklık girişi tabii ki yok. Bizim dikkatimizi çeken en önemli nokta ise bu.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR