iPhone 8’in Tanıtılacağı Tarih Netleşti! - DC-Tekno
Kapat

iPhone 8’in Tanıtılacağı Tarih Netleşti!

Anasayfa
Mobil iPhone 8’in Tanıtılacağı Tarih Netleşti!
iphone-8

Apple’ın yeni iPhone modellerini tanıtacağı tarih konusunda sızıntılar devam ediyor ancak lansmanın tarihi hakkında Apple merkezli yapılmış bir açıklama henüz yok.

Apple’ın yeni iPhone’u ekim ayından önce yetiştiremeyeceğini öne süren kaynaklar oldukça fazla ancak sızdırılan bilgilere göre Apple bu sene yapacağı büyük etkinliği 12 Eylül’de gerçekleştirecek. Ayrıca gerçekleşecek etkinlikle Apple, 4 farklı iPhone modelinin yanında 4K desteği sunan Apple TV ve Apple Watch 3 modelini de tanıtabilir.

Lansmanın tarihi hakkında Apple merkezli yapılmış bir açıklama henüz yok. Ancak etkinlik Apple Park’ta yer alan Steve Jobs Salonu’nda gerçekleşecek. Gelecek hafta basın mensuplarına davetiye yollanması bekleniyor. Ayrıca bilgilere göre Apple çoktan bu tanıtım için hazır ve yalnızca gün sayıyorlar.

Sızıntılardan yola çıkacak olursak ve yeni iPhone modelleri 12 Eylül’de tanıtılırsa, bir kaç gün sonra ön satışa çıkması ve en geç 22 Eylül tarihinde piyasaya sürülmesi ön görülüyor.

12 Eylül için neredeyse kesin gözüyle bakılsa da Apple’dan gelecek kesin bir açıklama, insanların aklındaki soruların yanıtlanmasına yardımcı olacaktır.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR