fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

iPhone 8 Fiyatıyla Dudak Uçuklatacak!

Anasayfa
Mobil iPhone 8 Fiyatıyla Dudak Uçuklatacak!
iphone-8-ne-kadar-olacak

iPhone 8 daha tanıtılmadan fiyatı konuşulmaya, gündemde yer almaya başladı. Yeni amiral gemi modelinin 256GB versiyonu 1099 dolar olarak satışa sunulması bekleniyor.

Uzman kişilere göre tanıtılması beklenen iPhone 8 modeli bu yıl 1000 dolardan daha faza bir fiyattan kullanıcı karşısına çıkacağı kanaatinde. Özellikle iPhone’un 10.yılına özel üst düzel bir telefon olarak tanıtılması beklenen Apple, 256GB depolama alanına sahip bir amiral gemi modelini 1099 dolar üzerinden satışa çıkaracak diyebiliriz.

Bay Steven Milunovich’in aktardığı bilgilere göre 1099 dolardan daha ucuz yollu modellerde gelecek. 256GB depolama alanının yanı sıra iPhone 8 birde 64GB modeliyle 870 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacak.

Türkiye’de Vergilerle Resmen Servet Ödeyeceğiz!

Böylelikle daha ekonomik bir iPhone isteyen kullanıcılar için daha uygun bir model olabilir. Yinede en uygun fiyatın bile 870 dolar olması ciddi rakamları gözler önüne seriyor. Özellikle ülkemizde ki vergiler gibi birçok ek giderle beraber oldukça yüksek bir fiyat karşımıza çıkacak.

Sonuçta bu fiyata ülkemizdeki hiçbir vergiyi katmazsak bile, 4000 TL civarında oluyor. Vergileri kattığımızda ise ciddi anlamda cep yakacak bir fiyattan iPhone 8 modeline sahip olabiliyoruz.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR