iPhone 8 Çıkış Tarihi Artık Netlik Kazanıyor - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

iPhone 8 Çıkış Tarihi Artık Netlik Kazanıyor

Anasayfa
Mobil iPhone 8 Çıkış Tarihi Artık Netlik Kazanıyor
iphone-8-tanıtım-tarihi

Kendisi hakkında durmaksızın iddiaları devam eden iPhone 8 akıllı telefonunun çıkış tarihi konusunda yeni iddialar konuşulmaya başlandı. Telefon ne zaman geliyor? Yapılan son açıklamalar neler? İşte detaylar…

Akıllı telefon dünyasında şimdilik en iyi modelin Samsung Galaxy S8 akıllı telefonları olduğu belirtiliyor. Tabi ki herkese göre değişir. Lakin bu söylediklerimiz istatistik olarak bu şekilde. Özellikle serinin plus modeli piyasanın en iyi akıllı telefonu konumunda. Samsung’un elde etmiş olduğu bu başarı markanın öne çıkmasını sağlamış olsa da bir yandan da Samsung’un rakipleri de kendilerini Samsung’a göre hazırlamaya başladı. Özellikle yeni seri iPhone 8 akıllı telefonlarında bu kez Apple’ın piyasanın en iyi akıllı telefonlarını sunması bekleniyor.

Biliyoruz ki Apple’ın 10.yıla özel modeli olduğu için bambaşka özelliklerle geleceği konuşulan akıllı telefonların sadece işlemci kısmında bile bilgisayarlara yetişen bir akıllı telefon beklentisi var. Tabi her ne kadar iPhone 8 için bu kadar iddia gündemde olsa da doğrulanan hiçbir bilgi olmaması manidar. Tüm bu kafa karışıklığını ortadan kaldıracak olan, telefonların çıkış tarihi konusunda belli başlı bilgiler verilmiş durumda. Bu kez bilgiler Benjamin Geskin Twitter paylaşımıyla ortaya çıktı.

iPhone-8-benjamin-geskin

iPhone 8 Eylül Ayında Mı Gelecek?

Gelen iddialara göre telefonların 25 Eylül tarihinde geleceği söyleniyor. 25 Eylül gibi bir tarihin konuşuluyor olması iPhone 8 akıllı telefonlarının beklendiği tarihte geleceğini gösteriyor. Son sızıntılara göer parmak izi sisteminde sorunlar yaşandığı, bu nedenle parmak izi sisteminin ekranlara entegre edilmesi için telefonların gecikeceği konuşulmaya başlanmış ve Apple’ın bu durumda da telefonlarını geciktireceği belirtilmişti. Şimdi ise gelen tüm bu iddialara rağmen beklendiği gibi Eylül ayında satışa çıkacağı iddiası gelen akıllı telefonların bir kez daha beklentiler eşiğinde ilerlediğini gösteriyor.

iPhone 8 çıkış tarihi konusunda yapılan bu açıklamalar haricinde 2 modelimiz daha var, İPhone 7s Plus ve iPhone 7s telefonlarının tanıtım tarihinin de 17 Eylül olduğu belirtiliyor. Her üç model için gelen açıklamalarda Apple’ın mailinde yer alan bilgilerin kullanıldığının da söylenmesi iddiaları güçlendiriyor olsa da Apple tanıtım tarihi için açıklama yapmadığı sürece konu hakkında bilgiler elde edilemeyecek gibi. Fakat yine de tüm bu iddialarda iPhone 8 akıllı telefonlarının biraz daha şekillenmesine de neden olmuş durumda.

İphone 8, İphone 7s Plus ve İphone 7s hakkında gelecek en son haberlerden haberdar olmak için takipte kalınız veyahut abone ol kısmından abone olarak güncel haberleri takip ediniz.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR