iPhone 8 Çift Ön Kamerayla Gelecek İddiaları! - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

iPhone 8 Çift Ön Kamerayla Gelecek İddiaları!

Anasayfa
Mobil iPhone 8 Çift Ön Kamerayla Gelecek İddiaları!
iphone-8-kamera-özellikleri

Seneye bomba gibi girecek Apple iPhone 8’in son sızdırılan özelliği oldukça ilgi topladı. iPhone 8 çift ön kamera ile mi geliyor?

Apple’ın, bu yılın sonlarında amiral gemisi iPhone 8’i açıklamasını herkes bekliyor ama cihaz ile ilgili bazı söylenti ve sızıntılarda, bazı teknik aksaklık sonucu satışa sunulmasının biraz gecikebileceği gündeme oturdu. Bu henüz açıklığa kavuşturulmamasına rağmen, yani Apple tarafından bir açıklama gelmemesine rağmen, iPhone 8’in üç boyutlu görüntü çekme kapasitesine sahip bir çift kamera kurulumuyla geleceği yönündeki yeni bir söylenti ortaya çıktı. Çift kameralar, özel bir selfie portre modu özelliğine de sahip olacak. Bu söylenti Twitter sızıntı kaynağı @VenyaGeskin1 tarafından ortaya çıkarıldı.

iphone-8-çift-ön-kamera

Ön çift kamera ayarı, cihazın aynı şekilde iPhone 7 Plus’a benzer özelliklere sahip olduğu söylenen arka çift kameralara ek olarak gelecek diye bilgilerde mevcut. iPhone 7 Plus arka kamerada bir portre moduyla geldi ancak, bu özelliğin aynı algoritma ve düzenleme ile ön tarafta olduğu söyleniyor. Bu şüphesiz ki, ön kamerasını daha güzel hale getirecek ve bazı selfie hayranlarının ilgisini çekecek. Ön kameranın ayrıca, LG / Innotek tarafından geliştirilen, dünyadaki ilk akıllı telefon olanağı sağlayan bir 3D yüz tanıma teknolojisine sahip olduğu söyleniyor. Buda ortaya atılmış bomba gibi bir iddaa lakin ne kadar gerçek veya ne kadar yalan olduğunu telefon çıkmadan bilemeyiz. İphone 8 hakkında gelecek en son haberlerden haberdar olmak için takipte kalınız veyahut abone ol kısmından abone olarak güncel haberleri takip ediniz.

iphone-8-de-çift-kamera-olacak

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR