iPhone 6S Batarya Değişimi İle Hız Kazanıyor - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

iPhone 6S Batarya Değişimi İle Hız Kazanıyor

Anasayfa
Mobil iPhone 6S Batarya Değişimi İle Hız Kazanıyor

Apple’ın kasıtlı olarak yavaşlatma programına dahil olan iPhone 6S modeli ile ilgili olarak son dönemde yeni gelişmeler yaşanıyor. Bazı kullanıcıların Apple’a karşı cihazlarını bilerek yavaşlatma politikası dolayısı ile dava açtıkları açıklanırken, bazı kullanıcıların ise cihazlarının bataryasını değiştirerek cihazlarına hız kazandırdıkları ortaya çıktı.

2 yıllık iPhone 6S kullanıcısı olan yabancı bir kullanıcı cihazının bataryasının az gitmeye başlaması ve cihazın yavaşlaması dolayısı ile bataryasını değiştirmeye karar verdi. Kullanıcı cihazın bataryasının değişmesi ile birlikte cihazın oldukça fazla hız kazandığını belirterek bununla ilgili video hazırladı.

6 Saniye Fark Var

Cihazın bataryasının değişmesi ile birlikte yeni bataryaya sahip olan aynı iPhone 6S modeli ile 2 yıllık bataryaya sahip olan iPhone 6S modeli arasında her işlemde ortalama 6 saniyelik farklar olduğu görülüyor. Apple’ın bu konuda kullanıcılarına batarya değişimi programı kapsamında yeni önerilerde bulunup bulunmayacak olduğu merak edilirken, eski cihaza sahip olan ve cihazın yavaşlığından şikayet eden iPhone 6S kullanıcılarının cihazın bataryasını değiştirerek bu sorunlardan kurtulabilecek oldukları ortaya çıkan bu video ile birlikte gerçekliği kanıtlanmış oldu.

28 yaşında olan Rojda, uzun yıllardan beridir teknoloji hayatı ile iç içe yaşıyor.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR