fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

İphone 6 Bataryası Nasıl Değiştirilir?

Anasayfa
Nasıl Yapılır İphone 6 Bataryası Nasıl Değiştirilir?

İphone 6 Batarya Değişimi !

Lider teknoloji firmalarından Apple, kapanma sorunu olan iPhone 6 cihazları için batarya değişimi yapacağını duyurdu.

Ücretsiz Batarya Değişimi

Apple, iPhone 6S değiştirme servisini dünya çapında sunacağını açıkladı; bu nedenle nerede olursanız olun, iPhone 6S piliniz arızalıysa, ücretsiz olarak değiştirme imkanına sahipsiniz.

Değişim yapmayı düşünüyorsanız şunları kontrol etmelisiniz:

  • Sahip olduğunuz iPhone 6 pil değişimine uygun olmalı.
  • iPhone 6S cihazınızı ne zaman aldınız? Apple, sadece Eylül 2015 üretimi için değişim yapacağını açıkladı.

iPhone 6S’nızın ücretsiz pil değişimini alıp alamayacağını öğrenmek için iPhone 6S’nizin seri numarasını kontrol etmeniz gerekir.Bunu yapmanın en iyi yolu bir Apple Store veya Apple Yetkili Hizmet Sağlayıcısı’na götürmekdir. Size en yakın Apple mağzasını öğrenmek için apple sitesini kullanabilirsiniz.

 

iPhone Bataryası Nasıl Değiştirilir?

iPhone 6S’niz ücretsiz onarım için uygunsa ve yedekleme yapıp verileri sildiyseniz, yapmanız gereken tek şey bir Apple Store veya Apple Yetkili Hizmet Sağlayıcısı bulup onlara teslim etmektir. Yapılması gereken işlemleri onlar ücretsiz olarak halledecektir.

 

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

“İphone 6 Bataryası Nasıl Değiştirilir?” üzerine 1 yorum

  1. dogukan says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR