fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

iPhone 5S Pil Sağlığı Uygulamasına Sahip Olamayacak

Anasayfa
Mobil iPhone 5S Pil Sağlığı Uygulamasına Sahip Olamayacak

iPhone 5S kullanıcılarının yeni gelen iOS 11.3 güncellemesi ile birlikte pil sağlığı özelliğine sahip olmadığı ortaya çıkmıştı. Apple’ın aldığı karar sonucunda iPhone 5S kullanıcıları bu özellikten mahrum bırakılırken, bunun nedeni ise zaten bataryası kötü konumda olan Apple iPhone 5S kullanıcılarının cihazlarından artık pil performansı beklememeleri gerekmesinden kaynaklanıyor.

Apple tarihinin en fazla dikkat çeken cihazları arasında bulunan ve mobil cihazlara güvenliğin gelmesini sağlayan iPhone 5 modelinin ardından tanıtılan ve daha üst düzey özelliklere sahip olan iPhone 5S modelinin bu konuda artık eskidiği ve yerini daha akıllı hale gelen üst düzey cihazlara bıraktığı görülüyor.

Sunulmayacak

Apple ise aldığı karar sonucunda iPhone 5S kullanıcılarına pil sağlığı uygulamasını bundan sonraki gelecek güncellemeler ile dahi sunmayacak olduğunu net olarak ortaya koymuş durumda. Bu durumun nedeni ile ilgili olarak tam olarak açıklama yapmayan dünya teknoloji devinin, kullanıcılara iPhone 6 ve sonraki modeller için sunduğu bu özelliğin daha sonraki güncellemeler ile daha fazla geliştirilecek olduğu açıklanmış durumda. Şuan pil sağlığı uygulaması tam verimli olarak çalışmıyor ve beta olarak sunulmakta.

Henüz 26 yaşındayım. 10 yılı aşkın süredir teknoloji üzerine yoğun ilgi duyuyorum ve Adnan Menderes Üniversitesi gazetecilik bölümü mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR