iPad Pro (2018) tanıtılabilir - DC-Tekno
Kapat

iPad Pro (2018) tanıtılabilir

Anasayfa
Mobil iPad Pro (2018) tanıtılabilir

Apple’ın gelecek ay yapılacak olan tanıtım etkinliğinde yeni iPad Pro (2018) modelinin tanıtılabilecek olduğu iddia edildi. Apple’ın 1 trilyon doları aşan değerinin arkasında iyi bir pay sahibi olan iPad modellerinin satışlarının daha fazla artmasında etkili olmak ve daha fazla satışlarını arttırmak için iPad Pro (2018) modelini tanıtacak olduğu ve bu modelin kullanıcılara sunacak olduğu özelliklerin daha fazla olması ve daha iyi özellikler ile donatılarak satışa sunulacak bir model olması beklentisinin olduğu ortaya atıldı.

iPad Pro (2018) nasıl olacak?

iPad Pro (2018) modelinin nasıl olacak olduğu ve teknik özellikleri konusunda iddialar cihazın 1.5 ay içerisinde tanıtımının yapılmasından sonra belli olacağı yönünde ve cihazın sürpriz olarak tanıtılacak olduğu yönünde. Apple’ın Macbook, iPad ve iPhone modellerini tanıtması beklenen 2018 Eylül ayında yapılacak etkinliği kapsamında birçok farklı ürün grubundan ürün ve yeni aksesuarlar satışa sunması bekleniyor.

Teknoloji devi bu tür iddialar konusunda ise basına açıklama yapmayarak sessizliğini koruyor ve tanıtımlar sonrasında merak edilen sorulara toplu yanıt vermiş oluyor.

Henüz 26 yaşındayım. 10 yılı aşkın süredir teknoloji üzerine yoğun ilgi duyuyorum ve Adnan Menderes Üniversitesi gazetecilik bölümü mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR