fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

iOS için WhatsApp YouTube desteğiyle güncellendi

Anasayfa
Yazılım iOS için WhatsApp YouTube desteğiyle güncellendi

Akıllı telefon kullanıcılarının en fazla kullandığı 2 uygulamadan birisi olan WhatsApp, en fazla takip edilen video platformu YouTube videolarını uygulama içerisinden önizlemeye izin vermiyordu. Bununla ilgili geri dönüşler ve kullanıcıların şikayetleri ise işe yaramışa benziyor.

Apple’ın işletim sistemi olan iOS işletim sistemine sahip cihazlar için uygulamasını güncelleyen WhatsApp, bundan sonra mesaj içerisinden çıkmadan tam ekran olarak videoların izlenebilecek olduğunu açıkladı. Videoların YouTube uygulamasından izlenmek yerine uygulama içerisinden izlenebilmesi pil tasarrufu konusunda da kullanıcılara bir artı olarak geri dönecek.

Şimdilik Sadece iOS İçin

Uygulama güncellemesi an itibari ile App Store‘da yayınlanmış durumda. Güncellemenin indirilmesi ile birlikte bundan sonraki süreçte YouTube uygulamasını açmadan video izleyebilecek ve tam ekran olarak videoları görüntüleme şansına sahip olacaksınız. WhatsApp uygulamasının Android işletim sistemine sahip cihazlara ne zaman güncelleme vereceği konusunda bilgi bulunmazken, videoların başka konuşmaya geçseniz dahi widget olarak ön planda izlemeye devam edebileceksiniz. Videoların sadece link yapısının bozulmadan paylaşılmaması durumunda bu özelliği WhatsApp tarafından getirilen kural dolayısı ile kullanamazsınız.

19 yaşındayım, çocukluğumdan bu yana hep teknolojik ürünlere ve akıllı telefonlara ilgi duyardım, şimdi ise kendimi teknoloji haberlerini paylaşan bir üniversite öğrencisi olarak bulmuş durumdayım.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR