iOS 12.1.1 ile şebeke sorunu - DC-Tekno
Kapat

iOS 12.1.1 ile şebeke sorunu

Anasayfa
Mobil iOS 12.1.1 ile şebeke sorunu

iOS 12.1.1 güncellemesini yükleyen kullanıcıların başına şimdi de güncelleme ile birlikte ortaya çıkan bir şebeke sorunu başladı. Güncelleme sonrasında cihazlarında mobil veri iletişimi açık olmasına rağmen bazı uygulamalarda mobil veri kapalı uyarısı alan iOS 12.1.1 güncellemesine sahip cihaz sahipleri, Apple’ın sorunu düzeltmesini bekliyor. Kısa bir süre önce güncelleme yayınlayan Apple, yayınladığı güncelleme ile cihazlarının basit birkaç özellik eklemesi ve cihazlarındaki bazı problemleri gidermesi ile birlikte, yeni modellerdeki problemleri giderdiğini açıklamıştı.

iOS 12.1.1 güncellemesini yükleyenler ne yapabilir?

iOS 12.1.1 güncellemesini yükledikten sonra iletişim hatası alan ve mobil veri aktif değil uyarısı ile karşı karşıya kalan kişiler, bir süre Apple’ın yeni güncellemeyi göndermesini beklemesi gerekiyor. Güncelleme ile birlikte yaşanan bu problemin yeni gelecek iOS güncellemesi ile birlikte çözülmesi bekleniyor.

Güncelleme sonrası mobil veri ve şebeke problemleri herkes tarafından değil, küçük bir azınlık kullanıcı tarafından yaşanıyor ve bu probleme bağlı olarak cihazlarını sıfırlayanlar, problemin çözülmediğini, cihazlarını sıfırlamak isteyenlerin sorunun çözülmeyecek olduğundan dolayı sadece yeni güncellemeyi beklemeleri gerektiğini açıkladılar.

29 yaşındayım ve 6 yıldan beridir teknoloji editörlüğü yapıyorum. Ankara Üniversitesi mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR