fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

iOS 11’in İlk Duvar Kağıdını Sizler İçin Paylaştık

Anasayfa
Mobil iOS 11’in İlk Duvar Kağıdını Sizler İçin Paylaştık
iphone-duvar-kağıdı

Bildiğiniz üzere Apple’ın WWDC 2017 etkinliğinde iOS 11 çok kısa bir süre önce tanıtıldı. Bir hafta boyunca devam edecek etkinlikte yeni sürümün ilk duvar kağıdı meydana çıktı.

iOS 11 ile gelecek olan bütün yeniliklerin, güncellemelerin dışında, iPhone telefon kullananlarda oldukça hoş duracak yeni bir duvar kağıdı da gösterildi. Henüz iOS 11 güncellemesini yapıp yapmayacağınıza karar veremediyseniz, beta sürümünü kullanmak istemiyorsanız, bu yeni duvar kağıdını şimdiden kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca iOS 11 Güncellemesi Alacak Cihazlar listesini de hemen  aşağıdaki içeriğimiz de sizlere sunmuştuk:

iOS 11 Güncellemesi Alacak Cihazlar

Eylül ayında kullanıcıların hepsine ulaşılması planlanan iOS 11, yeniden tasarlanan App Store ve Kontrol Merkezi, sürüş esnasında kullanılacak Rahatsız Etme modu, daha zeki bir Siri, Canlı Fotoğraf düzenleme arayüzü ve çok daha fazla özelliklerle geliyor.

Aşağıya sizler için bıraktığımız duvar kağıdını yüksek çözünürlükte indirmek için hemen alt kısma yerleştirdiğimiz linke tıklamanız yeterli olacaktır. Aslına bakılırsa yaz aylarına girdiğimiz şu günlerde Apple’ın özellikle böyle bir duvar kağıdı sunması bizleri şaşırtmadı.

ios-11-duvar-kağıdıYüksek çözünürlükte indir.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR