Kapat

iOS 11 Güncellemesi Alacak Cihazlar

Anasayfa
Mobil iOS 11 Güncellemesi Alacak Cihazlar
ios-11-alacak-cihazlar

iOS 11 çok kısa bir süre önce tanıtıldı. Peki Apple cihazların hangileri iOS 11 güncellemesini alabilecek veya yükleyebilecek? Gelin hep birlikte iOS 11 güncellemesini hangi cihazlar alacak bakalım.

Apple bugün düzenlemiş olduğu WWDC 2017 etkinliği sırasında iOS işletim sisteminin yeni sürümünü tanıttı. Şu anki son sürüm olarak duyurulan iOS 11 kontrol merkezine ciddi değişiklikler getirirken, Siri kullananların daha farklı bir deneyim yaşamasına imkan sunuyor. Peki bu güzel değişimleri alacak cihazlar hangisi?

Hemen unutmadan söyleyelim iPhone 5S modelinin miladı artık doldu. iOS 11’den sonra yeni bir yazılım güncellemesi yani iOS 12’yi alacağını zannetmiyoruz. Ayrıca iOS 11 ile 32 bit cihazlar için tam anlamıyla desteğini kesen Apple artık daha farklı bir şekilde kullanıcı karşısına çıkacak gibi duruyor.

iPhone

iPhone 7, iPhone 7 Plus / iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus / iPhone 5S

iPad

iPad Pro (10.5 inç), iPad 2017, iPad Pro (9.7 inç), iPad Pro (12.9 inç), iPad Air 2, iPad Air, iPad, mini 4, iPad mini 3

iPod

6. nesil iPod Touch

Ayrıca bizleri sosyal medyadan takip etmeyi unutmayın!

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR