fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

iOS 11.3 Güncellemesi Yayınlandı

Anasayfa
Mobil iOS 11.3 Güncellemesi Yayınlandı

Apple merakla beklenen iOS 11.3 güncellemesini yayınladı. Dünyanın birçok bölgesinden Apple kullanıcıları şirketin yeni dönemde cihazlara gelmesi beklenen güncellemenin dün yayınlanmaması üzerine tepki yağdırmıştı. Apple tarafından resmi bir tarih verilmemiş ancak cihazların yazılım güncellemesi konusunda daha önceki yıllardan farksız olarak güncellenmesi sağlanmıştı.

Bu dönemde ise iOS 11.3 güncellemesinin yayınlanması ile ilgili olarak net bir açıklama yapılmamış ve dün tek bir cihaz için iOS 11.3 güncellemesi yayınlanmıştı.

iOS 11.3 Hemen İndirilebilir

iOS 11.3 güncellemesi eğer cihazınız tarafından destekleniyor ise hemen indirilebilir ve cihazınıza yükleyebirsiniz. Güncelleme ile ilgili olarak eğer ki cihazınızda yeterli miktarda şarj yok ise yükleme için en az %50 oranında şarj bulunması gerekmektedir. Güncelleme cihaza yüklenmeden önce indirme aşaması dünyada tüm kullanıcıların sunuculara ani yüklenmesi dolayısı ile değişebilecek olduğu gibi, anlık olarak yavaşlamalar yaşanabilir. iOS 11.3 güncellemesi neredeyse cihazlarda yaşanan tüm sorunlar giderilirken, ek olarak iPhone X kullanıcıları için animojiler ekleniyor. Pil sağlığı konusunda yine benzer şekilde yeni özellikler eklenerek cihazların yazılımsal olarak pil testleri telefon tarafından kendiliğinden yapılarak kullanıcıya uyarı gönderilebiliyor.

Henüz 26 yaşındayım. 10 yılı aşkın süredir teknoloji üzerine yoğun ilgi duyuyorum ve Adnan Menderes Üniversitesi gazetecilik bölümü mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR