fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

iOS 11.3 Güncellemesi Neden Yayınlanmadı?

Anasayfa
Mobil iOS 11.3 Güncellemesi Neden Yayınlanmadı?

iOS 11.3 güncellemesi son günlerde en fazla merakla beklenen güncellemeler arasında ilk sırada yerini alıyor. Apple ile ilgili her haberde kendisine yer arayan iOS 11.3 güncellemesi ile ilgili detay kullanıcılar tarafından sık sık sorulması ile birlikte Apple tarafından resmi bir yanıt verilmemesi ile dikkat çekiyor.

Apple tarafından alınan önlemler ve düzeltmeler sonucunda cihazlarda yaşanan kasma, donma ve aralıklarla yaşanan aşırı ısınma sorunlarına kökten çözüm sunacak olan iOS 11.3 güncellemesinin tek bir cihaz için yayınlanıp diğer cihazlar için yayınlanmaması ise tepki çekmiş durumda.

ABD’de Kızgın!

ABD’de Apple kullanıcılarının sadece satışa sunulmamış olan 2018 model iPad için yayınlanan iOS 11.3 güncellemesinden dolayı Apple’a kızgın oldukları açık. Türkiye benzer şekilde Apple kullanıcıları 7.000 TL ödeyerek aldıkları iPhone X modeli cihazlarına güncelleme verilmediğinden dolayı tepkisini göstermiş durumda. Apple’ın ise resmi olarak tek bir kelime açıklama dahi yapmaması gündemi daha fazla kızıştırmaya ve şirketin adeta kendi reklamını kötü olarak sergilemesine sebep olduğu gerçeğini değiştirmemekte. Apple tarafından iOS 11.3 güncellemesi ile ilgili net tarih hiçbir zaman verilmese de daha önce olduğu gibi tüm cihazlara aynı anda yayınlanması bekleniyordu.

29 yaşındayım ve 6 yıldan beridir teknoloji editörlüğü yapıyorum. Ankara Üniversitesi mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR