fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

İos 10 Yükleme Ve Güncelleme Hatası

Anasayfa
Donanım İos 10 Yükleme Ve Güncelleme Hatası

İos 10 Yükleme Ve Güncelleme Hatası

İos 10 ile gönderdiğiniz iletilerde kendinizi daha iyi ifade edebileceksiniz. ios 10 bir işletim sistemidir.

İos 10 Nasıl Yüklenir?

Telefonunuzdan ayarlar daha sonra genel ve yazılım güncelleme seçeneklerini seçiniz. Bu adımlar ile güncellemeleri denetle kısmına ulaşarak ve denetlemeyi başlatarak ios 10 sistemi telefonunuza yüklenmiş olacaktır. Ios 10 ile bağlantı sorunları ortadan kalkıyor. ios 10 İphone 7 Plus kullanıcılarına portre modu uygulaması getirdi. Gelen uygulama ile birlikte, fotoğraflar derinlik kazandı. iosa 10 kurulumu sırasında şarjınızın yarıdan fazlasının dolu olmasına özen göstermeniz gerekmektedir.

İos 10 Yükleme Güncelleme Hatası Sırasında Neler Yapılabilir?

Telefonunuzda bulunan tüm belgeleri, yedeklemeniz iphone tarafından tavsiye edilmektedir. Güncelleme yükleme işlemi sırasında telefon ekranı kararır veya ekranda kablo resmi görünür ise bilgisayar veya Mac’iniz ile iTunes programını kullanarak bağlanın. iTunes programını aktifleştiriniz, kısa bir süre bekledikten sonra update yani güncelle butonuna basmanız gerekecektir. Cihazınız fabrika ayarlarına dönecektir. Daha sonra icloud ile giriş yaptığınız anda bilgileriniz size geri iade edilecektir. İşlem sırasında bir sorun ile karşılaşırsanız iTunes programınızı güncelleyin ya da bilgisayarınızı yeniden başlatın.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR