İos 10 Kamera Sorunu - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

İos 10 Kamera Sorunu

Anasayfa
Donanım İos 10 Kamera Sorunu

iOS 10 kamera sorunu iOS 10 güncellemesi ile beraber gelmiş olan problemlerden başlıca olanıdır. Her güncelleme ardından birtakım sorunlar meydana gelmektedir. Bu problemler yeni güncellemeler yüklendiği zaman ortadan kalkması ihtimal olan problemlerdir. Fakat yeni gelecek olan güncellemeleri beklemeden bu sorunların çözümleri araştırılmalıdır. Bizler de bu yazımızda sizlere kamera sorunu hakkında bazı bilgiler sunacağız.

Güncelleme ile gelen sorunların çözümleri nelerdir?

Eğer ki kamera açıldığında görüntü yerine siyah bir ekran var ise, bu durum yazılımsal ya da donanımsal bir sorun olabilir. Çözüm için ise, kamera uygulamasını tamamen kapatıp, baştan başlatarak çalıştırmayı denediğiniz takdirde sorun çözülecektir. Karşımıza çıkan bir diğer sorun ise, fotoğraf çekerken, bulanık olması ya da fotoğrafın odak dışı kalması durumudur. Bu da kameranızın camını iyice temizlediğinizde ve deklanşör tuşuna basmadan biraz bekleyip tekrar denediğinizde fotoğrafınızın odaklandığını görmüş olacaksınız. Eğer kamera flaşı takılı halde kalıyor ve açılmıyorsa, flaşı otomatik moddan alıp, açık moda getirmelisiniz. Ya da bu durum sizin daha önceden uzun bir süre flaşlı bir çekim yaptığınızı ve bunun içinde takıldığını göstermiş olmaktadır. Bunun için de biraz dinlendirip tekrar denemenizi tavsiye ederiz.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR