Kapat

İnternetten Vazgeçemeyenler İçin: İnternetten Para Kazanma

Anasayfa
Nasıl Yapılır İnternetten Vazgeçemeyenler İçin: İnternetten Para Kazanma
internetten-nasıl-para-kazanılır-2017

Bizde farkındayız, internetten para kazanma ile ilgili bugüne kadar bir çok yazı ve söylenti duydunuz ya da okudunuz.

Siz de fark etmişsinizdir ki, internetten para kazanma üzerine yazılan nerede ise tüm yazılar nasıl para kazanacağınız değil, internet üzerinden para kazanmak için hangi kitabı ya eğitim setini almanız gerektiği ile ilgili saçma sapan yazılardan ibaret.

Anket doldurarak internetten para kazanın ya da clickbank ile tıklayarak para kazanın gibi insana hiç bir şey katmayan, katmadığı gibi gerçekten para kazandırmayan saçma sapan yöntemlerden bahsediyoruz.

Ancak bu yazı diğer internetten para kazanma yazılarına göre çok farklı olacak!

Çünkü;

Bu yazımda sizlere internet üzerinden para kazanma adına en sağlıklı sonuçlar alabileceğiniz, en garanti yöntemlerden bahsedeceğim!

AirBNB Kullanarak Para Kazanmak

İnternetten para kazanmak için en geçerli, en güzel ve sosyal etkileşimi en yüksek yollardan biri Airbnb.

Peki nedir bu Airbnb ?

Evinizi ya da evinizin bir odasını potansiyel misafirlere kiralayabileceğiniz dünya çapında ünlü bir sistem. Otel ve konaklama sektörüne alternatif olarak doğmuş ve muazzam olumlu geri dönüşler almış, milyonlarca kişi tarafından kullanılan bir sistem.

Tükiye’de de binlerce kullanıcı mevcut. Siz de Airbnb sitesine baktığınızda Türkiye’de bir çok kişinin konaklamak isteyenler için yer sağlayıcı olarak evlerini ya da bir odalarını kiraladığını göreceksinizdir.

Öncelikle siteye girin ve yaşadığınız yerdeki yer sağlayıcı kişilerin sağladıkları evlere bakın ve bir fiyat araştırması yapın. Daha sonra ilanınızı oluşturun ve dünyanın her yerinden gelebilecek potansiyel misafirlere hazır olun!

internetten-para-kazanma-airbnb

Online Marketlerde Ürün Satarak Para Kazanmak

İnternetten para kazanma bir sanattır. İnanın bu böyledir. Bu sanatı en verimli bir şekilde kullanabileceğiniz alanlardan bir diğeri de internet üzerinden satış yapmaktan geçer.

Dünya üzerinde alıcı ile satıcıyı buluşturan onlarca market var. Ancak tabii ki bu marketlerin en büyüklerine satış yapmanız, internetten para kazanma potansiyelinizi arttıracaktır.

Peki en iyi alternatiflerim neler ?

  • Ebay
  • Etsy
  • Letgo

Tabi bu mecralardan üzerinden para kazanmak için doğru bir şekilde araştırma yapmanız gerekir. Ebay ve özellikle de Etsy üzerinden ciddi paralar kazanabilirsiniz.

internetten-para-kazanmak-urun-satmak

Domain Alım Satımı Yaparak İnternetten Para Kazanmak

İnternet üzerinden para kazanma için yapabileceğiniz ve potansiyel getirisi en yüksek olan işlerden birisi de Domain, yani alan adı ticareti yapmak.

Domain:Domain, yani alan adı web site isimleridir, yani dctekno.com gibi sizinsiteniz.com gibi. Tabi Domain adresi satın almanın da bir ücreti vardır. Bu ücret yaklaşık olarak yıllık 30 liradır.

Bu milyar dolarlık bir piyasadır. Pek çok domain binlerce hatta yüz binlerce doların üzerinde satılmıştır.

Domain alıp – satmak için herhangi bir teknik bilgiye ihtiyacınız yok. Bir üründen farkı yoktur. Bir domain’i satın aldığınız zaman adınıza kayıt edilir. Satın aldığınız marka değeri taşıyabilecek domainleri satarak para elde edebilirsiniz.

internetten-para-kazanma-domain-al-sat

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

“İnternetten Vazgeçemeyenler İçin: İnternetten Para Kazanma” üzerine 1 yorum

  1. Melih ÖZKARA says:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SPONSOR
SPONSOR