fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

İnternet Sitesi Açmadan Önce Bunları Düşünün!

Anasayfa
Wordpress İnternet Sitesi Açmadan Önce Bunları Düşünün!
internet Sitesi Açmadan Önce Bunları Düşünün

İnternet sitesi açmadan önce mutlaka ama mutlaka bunları okuyun.

İnternet(web) sitesi açmak internet çağının, istek uyandıran en popüler girişimi. Ancak bu girişim ve hobiler zaman zaman başarısızlıkla sonuçlanabildiği gibi zaman zaman da sahibini başarıya ulaştırabiliyor. Bu başarı ve başarısızlık; internet sitesi kurma adayının, internet sitesini açmadan yapacağı analizle önceden de anlaşılabiliyor. 🙂

Website-min

İnternet sitesi açmadan önce bu soruları cevaplayın!

Aşağıdaki soruları kendinize sorduğunuzda sitenizi açacak kadar neden buluyorsanız yeterlidir.

-İnternet sitem hangi dalda hizmet verecek?

-Benzer internet sitelerinden farkım ne olacak? Ziyaretçiler internet siteme neden ilgi göstersin? Neden beni tercih etsinler ?

-İnternet sitemin içerikleri, tarzı nasıl olacak? Ne ile ilgili paylaşımlar yapacağım ?

-İnternet sitemin kaç kişilik bir kadrosu olacak? Hangi kadro, hangi işle uğraşacak? Grup çalışanlarına emeğinin karşılığını ödeyecek bütçem var mı ?

-İnternet sitemin tanıtım bütçesi var mı? Tanıtım bütçesi yoksa, sitemi nasıl duyuracağım? Sitemin reklamını nasıl sağlayacağım ?

-İnternet sitemi birkaç yıl boyunca gelir elde etmeden idare ettirebilecek maddi ve manevi gücüm var mı? Belli bir süreden sonra sıkılıp bu işleri bırakacak mıyım ?

Bütün bu soruların cevabını verdiğinizde, kafanızda ön fikir verecek bir tablo oluşacaktır. Eğer bu tablodan sonra internet sitesi açma yolundaki isteğiniz devam ediyorsa bu işe başlayabilirsiniz ! İnşallah bu cevapları yeterli bulduğunuzda uyarsınız. 🙂

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

“İnternet Sitesi Açmadan Önce Bunları Düşünün!” üzerine 16 yorum

  1. Berat Baş says:
  2. Cumali Furkan says:
  3. RezzaksTV says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR