İnstagram Yine Snapchat Özelliklerini Kullandı! İşte Yeni Özellikleri - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

İnstagram Yine Snapchat Özelliklerini Kullandı! İşte Yeni Özellikleri

Anasayfa
Teknoloji İnstagram Yine Snapchat Özelliklerini Kullandı! İşte Yeni Özellikleri
snapchat-özentisi-instagram

İnstagram, yeni yüz filtreleri, kamera özellikleri ve hashtag çıkartmalarını tanıttı. Adeta Snapchat’e dönen İnstagram ağının neden böyle bir şey yaptığına anlam veremiyoruz. Lakin İnstagram, yaratıcı tarafınıza hitap edecek bazı yeni özelliklere kavuşuyor. Yayınlarınız veya direk mesajlarınız için yeni yüz filtreleri ve hoşunuza gidecek bazı çıkartmalar geliyor. Videoları geri sarma ve yayınladığınız Hikayeler üzerindeki hashtag gibi daha fazla özellik ekleniyor. 

İnstagram Yeni Filtreleri Geliyor

Kullanmak için sekiz farklı filtre bulunuyor ve bunları kameraya doğru hızlıca kaydırıp yüz simgesine dokunarak kullanabilirsiniz. Telefonunuzdaki hem ön, hemde arka kamerasında kullanabilirsiniz. Ayrıca, gönderileri biraz daha farklılık katmak için Boomerang ile birlikte kullanabilirsiniz. İşte Snapchat’i diğer sosyal medya uygulamalarından ayıran özelliği artık İnstagram’da kullanıyor.

instagram-yeni-filtre

İnstagram, sadece yüz filtreleri yanı sıra kamera için bir geri sarma özelliği de sunuyor. Tahmin edebileceğiniz gibi, bu videoları geriye doğru oynamanıza izin veriyor.  İnstagram Hikayelerinize ek içerik eklemek istiyorsanız, hashtag çıkartmaları artık kullanılabilir. Ekranın sağ üst köşesindeki “Çıkartmalar” simgesine dokunup istediğiniz karma etiketi yazmanız yeterlidir.

instagram-hashtag

Son olarak bir fotoğraf veya video çektiğinizde , tüm ögeyi tek bir renkle doldurabilir ve daha sonra, istediğiniz parçaları yaratıcı bir şekilde ortaya çıkarmak için silgiyi kullanabilirsiniz. Bu heyecan verici özelliklerin tamamı, bu güncellemeye sahip olabilirsiniz. 

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

1 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR