fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

İnstagram takipçi arttırma yollarına on numara çözümler!

Anasayfa
Sosyal Medya İnstagram takipçi arttırma yollarına on numara çözümler!

Biliyorsunuz ki markalar için sosyal medya oldukça önemli. Nedenini soracak olursanız bir çok cevap verilebilir. Birkaçını sizlere anlatacağım.

Yapılan kampanyaları müşterilere bildirmek, daha fazla kitleye ulaşmak,müşteri yorumlarını öğrenmek,güven kazanmak ve farklı örneklerde verilebilir. Peki ya kişisel Instagram hesapları için neden önemli olduğu konusuna hiç girmeyeceğim.

Bu işte yeni olduğunuz için takipçi kazanmak size çok zor gelebilir. Bu gayet normal bir şey. Öncelikle “insanlar sizi neden takip etsin?” sorusuna verecek bir cevabınız mutlaka olmalı. Hani kişisel hesaplar da çoğu kişinin paylaştığı fotoğrafları sizde paylaşıyorsanız bu işi unutun diyebilirim.

Markanızın veya kişisel Instagram hesabınızda takipçi artırma yollarını anlatacağım.

 #   Markanız ile ilgili çekiliş,kampanya v.b etkinlikler düzenleyin. Takipçi kazanmanızda çok büyük katkı sağlayacaktır.

 #   Size yakın olan ve sizinle ilgili fotoğrafları mutlaka beğenin. Sizinle aynı zevklere sahip olan kişiler bunu görecektir.

 #   Düzenli olarak kullandığınız diğer sosyal hesaplarınızda Instagram profilinizi paylaşın. 

 #   Etiketleri kullanarak başka hesapları keşfedin ve onları takip edin. Bu sizi daha çok ön plana çıkaracaktır.

 #   Yapılan araştırmalara göre Instagram’da paylaşılan içeriklerin en çok etkileşim aldığı saatler 61.000 gönderi üzerinden yapılan istatistiğe göre 02.00 ve 17.00’dır. Sizde bu saatler arasında paylaşım yapmaya özen gösterin.

 #   Fotoğraf ve video paylaşırken mutlaka kalitesine dikkat edin. Düşük piksele sahip fotoğraf paylaşımından kaçının.

Düşük piksele sahip fotoğraflar takipçilerinizin hoşuna gitmez.

 #   Bu teknik diğer sosyal ağlarda da çok işe yarıyor. Kullanıcılara soru sorun. İnsanların çoğu bunlara cevap verecektir.

 #   Instagram’ın size önerdiği kişileri takip edin. Mutlaka sizinle bir bağlantısı olan kişilerdir. Takip ettiğiniz kişilerin yarısından fazlası sizi geri takip edecektir.

 #   Fotoğraflarınızda bulunan kişileri ve çok yakın arkadaşlarınızı etiketleyin. Daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlayacaktır.

Bu öneriler işinizi görecektir mutlaka. Sende bu gönderiyi paylaşarak bizimde daha fazla kişiye erişmemizi sağlayabilirsin.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR