fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Instagram sesli ve görüntülü görüşme özelliğine sahip olacak

Anasayfa
Sosyal Medya Instagram sesli ve görüntülü görüşme özelliğine sahip olacak

Instagram ile ilgili sızdırılan iddialar eğer ki doğru çıkarsa bundan sonra kullanıcılar birbirleri ile sesli ve görüntülü aramalar gerçekleştirebilecekler. Canlı yayınlar sırasında çift canlı yayın yapmaya izin veren Instagram’ın bu özelliği ile WhatsApp‘tan farkı kalmayacak. Kullanıcılara tanınacak bu özelliğin kullanılması için güncellenecek olan uygulama, ilk etapta görüntülü ve sesli arama özelliğini destekleyecek.

İddialar doğru ise hali hazırda aktif olarak Instagram mühendisleri tarafından kullanılan özellik, bir süre sonra kullanıcılar için sunulduğunda uygulamada telefon numarası olsun veya olmasın kullanıcıların kendi aralarında başka kimsenin görmeyeceği şekilde arama yapabilmesine imkan tanıyacak.

Henüz Ne Zaman Güncelleneceği Belli Değil

Özelliğin ne zaman kullanıcılara sunulacak olduğu ile ilgili net bir tarih verilmiş değil. Ancak iddialara göre 30 gün içerisinde güncellenecek olan Instagram uygulaması sonrasında kullanıcıların arama özelliğine kavuşmaları tahmin ediliyor. İlk olarak Facebook Messenger ile başlayan, devamında WhatsApp Messenger ile devam eden görüntülü arama özelliği tüm Facebook platformlarını Instagram ile birlikte tamamlamış olacak. Instagram için ayrı ”messenger” uygulaması sunulmayacak, uygulama içerisinde eklenecek olan yeni bölümden ve profil üzerinden aramalar yapılabilecek.

1 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR