fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Instagram Fenomeni Sara Puhto Photoshop Güzeli Çıktı!

Anasayfa
Eğlence Instagram Fenomeni Sara Puhto Photoshop Güzeli Çıktı!
sara-puhto

Finlandiya ve ülkemizde bir hayli meşhur Instagram fenomeni, 20 yaşındaki Sara Puhto, fotoğraflarında Photoshop kullanıyormuş!

Instagram’da binlerce, hatta milyonlarca takipçiye sahip olan birçok fenomenin (çoğunlukla kadınların) kusursuz bir vücuda sahip olduğunu düşünürüz. Aslında doğru açıdan çekilmiş fotoğraflar, arka plandaki muhteşem manzaralar, renklerin birbirleriyle uyumu… Yani bu hayran kalınan görüntüler fenomenlerin birer photoshop dehası olduklarını da anlamamıza yardımcı oluyor.

20 yaşındaki ‘güzel’ Sara Puhto, Instagram hesabından hayranlarını şok edici fotoğraflar paylaştı.

İşin aslı bu kadar şaşkınlığa düştüğümüz nokta Puhto’nun photoshop’suz görüntüleri değil, sonuçta onlar en güzel ve de doğal halleri. Fakat hayranlık bırakacak vücutları olduğunu düşündüğümüz o fenomenlerin aslında birer photoshop oyunuyla yüz binleri etkilemeye çalışmış olabileceğini düşünmek, açıkçası birçok kişiye ağır gelebilir.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 1 0 0 1 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR