fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

InSight Uzay Aracı Test Videosu Yayınlandı

Anasayfa
Uzay InSight Uzay Aracı Test Videosu Yayınlandı

InSight uzay aracı ile ilgili test videosunu yayınlayan NASA, YouTube üzerinden yayınladığı video ile birlikte bilim dünyasına meraklı olan kişilerin dikkatini çekti. InSight uzay aracı test videosunda NASA genel olarak uzay aracının özelliklerinden ve tasarımından ödün vermeden ürettikleri bir cihaz olduğunu sergiledi.

Mars yüzeyinde ve toprak altında inceleme yapabilecek kapasitede olan uzay aracının, her türlü zorlu koşullara daha fazla dayanıklı olduğu, bundan dolayı diğer uzay araçlarından daha fazla araştırma yapabilecek ve daha fazla ömre sahip olabileceği paylaşıldı.

Bu Yıl Gönderilecek

InSight uzay aracının bu yıl Mayıs ayında Mars’a fırlatılacak olduğu açıklandı. Henüz daha hiçbir canlının gidemediği ve geri dönüşün çok zor olduğu Kızıl Gezegen hakkında bilgi toplayacak, depremleri ölçecek ve su arayacak olan InSight adlı uzay aracının, 800 milyon dolarlık bir değere sahip olduğu belirtiliyor. Cihazın üzerinde bulunan kamera ve diğer aksamlar sayesinde uzay aracı Mars için gönderilecek olan en önemli uzay araçlarından sadece bir tanesi. Uzay aracının Mars’a yolculuğu süresinde kapalı kalacak olduğu, Mars gezegenine iniş sonrasında açılacak olduğu açıklandı.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR