fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

İki Kat Hızlı Chrome 59 Android İçin Yayınladı!

Anasayfa
Teknoloji İki Kat Hızlı Chrome 59 Android İçin Yayınladı!
chrome-59

Dünyanın en çok tercih edilen tarayıcısı Chrome’un sayfa hızlarını yaklaşık %20 oranında artıracak yeni güncellemesi Chrome 59 Android için yayınlandı.

Google’ın bir dönem aşırı ram kullanımıyla dikkatleri üzerine toplayan tarayıcısı Google Chrome, kısa süre önce Windows, Mac ve Linux için Chrome 59 güncellemesini almıştı. Fakat Android sistemi hergalde unutulmuştu, beklenen haber sonunda geldi Google’ın açıklamalarına göre bugün Android için de sunuldu.

Dünyanın önde gelen firmalarından Google, Nisan ayı içerisinde Chrome için sayfa hızlarını %10 ile %20 arasında artıracak bir güncelleme yapacaklarını söylemişti. İşte bu beklenen güncelleme, Chrome 59 ile birlikte gelmiş oldu. Tabi biraz geç oldu. Şunu net bir şekilde söyleyebiliriz ki Google, Chrome 59’la beraber internet sayfalarını daha hızlı yükleyecek.

Bu özelliklerin dışında Google, Chrome 59 güncellemesi ile birlikte animasyonlu PNG dosyalarına tam destek vermeye başladı. Ahım şahım bir yenilik gelmese de Chrome 59, küçük ama kullanıcıları tatmin edecek güncellemelerle kullanıcıların beğenisine sunuldu. Bizden de tam puan aldı!

Chrome 59’un Android için piyasaya sunulduğunu, ancak yeni sürümün önümüzdeki hafta boyunca Google Play Store’da kullanıma sunulacağını bildiren Google, özellikle RAM kullanım şikayetlerinin artmasının ardından Chrome’a birçok yeni özellik ekledi. Lakin bunun yeteceğini sanmıyoruz zira Dünyanın en çok kullanılan internet tarayıcısının böyle güzel güncellemelere sürekli ihtiyacı var.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

1 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR